Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találgatnám meg a srácot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találgatnám meg a srácot? (tesco)

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy srácot az öccsével a Szekszárdi tescoban. Szőke volt, jó magas, fekete térdnadrág, szürkés póló, tesóján kék póló, szőke. Ezeket csak a hátha miatt írtam le.

NA DE...FACEBOOKON NEM NAGYON LEHET KERESNI, MYVIPEN NEM TALÁLTAM, IWIWEN MEG SZAR A KERESŐ...A MÁSODIK OLDALON AZ EGÉSZ ORSZÁGBÓL AD KI MÁR EMBERKÉKET. EGYSZERŰEN NEM TUDOM HOGY TALÁLHATNÁM MEG. Tudom hülye kérdés....de ilyen srácot még nem láttam, aki első látásra így megfogott volna:( Főleg h nézett is engem..


2011. júl. 29. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Édesem nem akarlak kiábrándítani, de a legtöbb pasi arra sem emlékszik, mi volt rajta 5 perce!

17/F

2011. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, azt hiszem engem keresel.
2011. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden tesco-s fiút itt kerestek? o.O Menjetek média markt-ba! Mert hülye azért nem vagyok.
2011. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkérdezi hol lehet fiúkkal ismerkedni komolyan azt fogom mondani, hogy a tescobanXD
2011. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aaaa:D nemáár:D Jól van na...tisztában vagyok vele, hogy ez egy lehetetlen küldetés:D De próbálkozni azért lehet.

Első...deeee..kiábrándítottál:D:D

2011. júl. 29. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg engem a tescoban egyse vesz észre:P Pedig sok szép lányt látni ott.
2011. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát...honnan tudod? Csak nem veszed észre:D
2011. júl. 29. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Édes, pedig ezt el kell fogadnod!

Ilyen a legtöbbünk!

Inkább dátumot írj!

az első voltam!

2011. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!