Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám el érni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám el érni egy ilyen srácnál, hogy megfogja bennem valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác,már nagyon rég óta ismerem,de alig szoktunk beszélgetni. Ő egy igazi csajozós 18 éves srác. "A legyet is röptében.." én 16 éves vagyok. Tegnap előtt itt volt nálam,és filmet néztünk..és hát engem is elcsábított,amit nem is bánok. Utána pedig még kérte,hogy bújjak hozzá,és mondogatta hogy milyen aranyos vagyok,meg kedves,meg hogy jól néznénk ki együtt..És hogy ismételnünk kell..Szokása,hogy ha ráírok,akkor alig ír vissza..de nem csak velem ilyen.. telója meg nincs :S meg szeretném fogni,mert elkezdtem többet érezni azután az éjszaka után. Olyan gyengéd volt és figyelmes,mint még egyik barátom sem. Tanácsot szeretnék!

16/L


2011. júl. 29. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

"mint még egyik barátom sem"


16 évesen? Úramisten...


Felejtsd el és tanulj. Erre ráérsz még bőven.

2011. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "legyet is röptében" srác csak meg fog húzni párszor, utána meg szépen aztmondja h viszlát. Ezután te vissza fogsz ide jönni és sírni fog a szád h minden pasi bunkó tahó állat...

Kell ez neked?

2011. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 'kell ez nekünk?'
2011. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cimből meg horrorfilm jutott eszembe, beléd megy, és valami MEGFOGJA... au..
2011. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem kaptam választ a kérdésemre :)

Ne felejtsétek el,hogy ahhoz kérek segítséget,hogy elcsavarjam a fejét.. titeket mivel tud egy csaj megfogni? inkább erről meséljetek :)

2011. júl. 30. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Kell lennie egy szikrának köztetek ami vagy megvan vagy nincs, tenni nemlehet érte. A leírtak alapján nálatok ez már megvan. De ha mégis az lesz amit leírtam(2.válaszban) akk nem sírni.
2011. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben húznám az agyát, legyél titokzatos, ne add meg neki, amit akar, ha kitart, akk érdekled, ha nem, akk nem.
2011. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!