Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire utal, ha úgy csókol meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha úgy csókol meg, h két kezével megfogja az arcom?

Figyelt kérdés

A fiúval már csak baráti a viszonyunk, valaha volt több is, de közös megegyezésre szakítottunk. Kedveljük egymást, de áthidalhatatlan távolság miatt nem volt értelme belebonyolódni komolyabb kapcsolatba. Találkoztunk azóta már több alkalommal. Legutóbb pl hosszas beszélgetés vége felé mondtam vmi "vicceset" erre megfogta a két kezével az arcom, vett egy nagy levegőt, adott puszit az arcomra mindkét oldalról, majd a számra, majd megcsókolt...

Szerintetek ez vmiféle búcsú? Vagy csak szexuálisan még vágyik utánam? Vagy ez vmiféle érzelem kifejezése?

Nem vagyok tini, de akkor sem tudom hova tenni:S

23/l


2011. aug. 15. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájon át lélegeztetés
2011. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazad van, azt kihagytam,h mindketten tudatunknál voltunk, szárazföldön, kitűnő egészségi állapotban:)

2011. aug. 15. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyet csinálok valakivel, azt akkor nagyon szeretem. 29/F
2011. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem is szeret.
2011. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ariadne13 ***** válasza:
100%
ez a metakommunikációs könyv szerint azt jelenti, h oda van érted. mi is így csókoljuk meg egymást legtöbbször barátommal :)
2011. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos rossz a látása :P
2011. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Meg tudnád mondani mi ez a könyv pontosan?

2011. aug. 15. 17:06
 8/9 Ariadne13 ***** válasza:
Allan Pease - testbeszéd
2011. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szex.
2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!