Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vehetném rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá, hogy hívjon el valahová? Vagy hívjam el én?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba(én 17, ő 18) és nagyon tetszik. Bejelöltem iwiw-en és visszaigazolt, és a folyósón mindig nekem jön és mosolyog, de még soha nem beszéltünk...Nem tudom minek vegyem ezeket a jeleket...Az az igazság, hogy nem merem felvenni msn-re mert nyomulásnak tartom...Mit tegyek?? Vegyem fel msn-re??
2009. ápr. 7. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

NE! Ne vedd fel msn-re! A fiúk nem szeretik, ha a lányok ilyen könnyen adják magukat... hagy küzdjön érted egy kicsit.:) Ha meg nem küzd, akkor nem is jössz be neki annyira.

De ahogy írtad... hogy neked megy a folyosón... akkor szerintem van valami a levegőben.:D Legközelebb menj neki te, és mondd, hogy bocsiii...:) Hátha elkezdtek beszélgetni ezáltal.:D

Mást sajnos nem tudok ajánlani... énis valami ilyesmi helyzetben vagyok, csak én egy évvel fiatalabb, de már egyszer pórul jártam azzal, hogy felvettem msnre (mert teljesen olyan jeleket, adott, hogy tetszem neki), aztán kikosarazott nagyon durván:SS. Persze neked lehet attól még szerencséd.:) De tényleg jobban szeretik a fiúk, ha maguk foghatják be a csajt.:D

2009. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!