Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az ha vannak aggályai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha vannak aggályaim a társkeresőkkel kapcsolatban? 21 éves fiú

Figyelt kérdés

Néha azon gondolkozom, hogy ez az utolsó esélyem, hogy párt találjak magamnak.

Én nagyon megalázónak tartom, hogy itt próbálkozzak, persze nem ítélek el senkit amiatt ha valaki itt próbálkozik.

Őszintén szólva nem akarnék senkit megbántani azzal, hogy mondjuk valaki írna nekem egy ilyen oldalon, de ha nem tetszik nekem az valaki, én meg nem akarnám hülyíteni, de rossz érzéssel töltene el, ha azt írnám neki, "bocs, de nem jössz be és ne is írj többet!" Ez olyan sz_r lenne.

Ez normális dolog így?


2009. ápr. 7. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nekünk tetszik, van akinek mi tetszünk. Ezt a kettőt kell valahogy összehozni. Sajnos ez nekem se nagyon sikerül, de véleményem szerint normális ha megmondod neki, hogy nem érdekel téged, csak finoman tedd. Ezt hívják őszinteségnek, ami meg normális dolog ugye. ;)
2009. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az. :)
2009. ápr. 7. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A neten is úgy lehet legjobban ismerkedni, ahogy az életben: ott, ahova nem ismerkedni mész, akkor amikor nem ismerkedni mész oda. A társkeresőn mindenki tisztában van vele, hogy visszautasíthatják, és valójában már az is fejlődés sokaknak, ha legalább visszaírnak nekik, hogy "Ne haragudj, igazán aranyos vagy, de nem az esetem."
2009. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előítéletek, előítéletek, és megint csak előítéletek.


Komolyan nem értem, miért van ez. Mármint a társkeresőkkel szemben. Igen, vannak köztük hülyék, meg hazudósak is. ÉS? Az életben, hétköznapi valóságban talán nincsenek? Dehogynem.


A társkereső egy hely, egy közeg. Nem tehet semmiről. Ugyanúgy egy lehetőség csak az ismerkedésre, mint egy buli, egy tanfolyam, vagy bármi más, csak annál sokkal precízebb, célszerűbb és hatékonyabb. De önmagában semmit nem tehet arról, hogy milyen emberek használják, éppúgy, ahogy egy buli vagy egy tanfolyam sem tehet arról, hogy milyen emberek mennek oda.


A társkereső tehát, kérlek szépen, nem megalázó, felejtsd el ezt az ostobaságot. A társkereső CÉLSZERŰ.


Miért? Például azért, mert egy jól kitöltött adatlapból és bemutatkozásból pillanatok alatt megtudhatsz bárkiről olyan lényeges infókat, amiket élőben csak egy-két órás beszélgetéssel tudnál kideríteni. Márpedig egy-két óra után még "gázabb" elküldeni valakit, mint egy szimpla üzenet után.

Célszerű, mert célzottan tudsz keresni olyanokat, akiket szeretnél; olyanokat, akiket hozzád hasonló dolgok érdekelnek, olyanokat, aki hasonló szórakozási formákat szeret, stb. . Míg az életben mindez teljesen véletlenszerű: vagy olyasvalakivel sodródsz össze, aki passzol hozzád, vagy nem. Teljesen lutri. Társkeresőben sokkal jobban lehet szelektálni.


És hangsúlyozom újfent: ha valaki hülye és hazudik, hát el kell zavarni és tovább kell lépni - éppúgy, ahogy élőben is ezt teszi az ember, ha ezt tapasztalja valakitől. De mit tehet erről maga a társkereső? Semmit.


És ha valaki ír neked, neked meg nem tetszik, és így, aogy mondtad, szépen megmondod neki, hogy nem jön be, akkor tudod, mi történik? Pusztán csak annyi, hogy IGEN ILLEDELMES, ÉRTELMES ÉS KULTURÁLT EMBERNEK FOGNAK TARTANI. Sokan ugyanis még ennyire sem veszik a fáradságot, hanem egyszerűen válasz nélkül törlik az ember üzenetét. Így ha te még külön válaszolsz is rá, akkor az még akkor is egy nagy pozitívum, ha egyébként azt válaszolod, hogy nem. Emiatt meg nem kell rosszul érezned magad, amint fentebb is mondták már. :)


Szóval javaslom, hogy alaposan gondold újra a társkeresőkkel kapcsolatos nézeteidet, és próbálkozz nyugodtan. Én is a Love.hu-ról házasodtam. Kell ennél több bizonyíték?

2009. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én annyit tudok mondani hogy több tucat lány közül senki sem válaszolt sosem ilyen oldalakon és egyáltalán nem a cicababáknak írtam, sőt. én sem vagyok egy csúnya gyerek szerintem :) (más szt. se)

viszont összesen 2 üzit kaptam, de ők sajnos nagyon nem jöttek be de én válaszoltam is nekik.

2 napja válaszolt az 1. vele még nincs semmi. igazából már régóta nem is bízom el magam.

20/f

2009. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!