Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, tényleg az a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, tényleg az a legjobb, hogy nem keresem egy ideig és nem is írok neki, hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés

Pénteken szakítottunk barátnőmmel de vissza akarom kapni.

Anyu azt mondja, hogy ne is foglalkozzak vele, ha tényleg szeret akkor magától visszajön és majd ő keres.


2011. febr. 28. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnak igaza van.
2011. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így van ha keresed akkor csak tovább mélyíted a szakadékot. Várj legalább 3 hetet..Persze nehéz lesz,de te, talán így nem vallasz kudarcot mint én most nem rég..

Ha tapadsz és hívogatod te is szenvedni fogsz ő meg "elijed" vonzalmad pedig végleg elveszted,ha még van..

Lássa azt rajtad hogy jól érzed magad a bőrödben és kihívás lehetsz újra a számára..

Egy idő után neked kell majd keresned,és optimizmussal ne remegve hanem "félvállról" legalábbis megjátszva..


24/F

2011. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ezt mondja, de az esetek többségében addig kell a vasat ütni, amíg forró. Ha most szakítanánk a barátommal, én szívesen venném, ha 2-3 nap elteltével elkezdene teperni. Ha azt látnám, hogy jól érzi magát (esetleg más nővel is, vagy akár egyedül), nem hiányzok neki, teljesen azon van, hogy elfelejtsen, akkor rosszul esne, és valószínű én sem reménykednék, hanem elkezdenék én is mással foglalkozni, nem gondolni rá. Akkor pedig már bukott ügy az egész, hogy X hét múlva visszahódítson. Szóval szerintem 1 hét a reális, max. 2, de ennél több semmiképp. Anyudnak pedig félig igaza van, de mi van, hogyha a barátnőd anyukája is ugyanezt mondja a lánynak, hogyha szereted a bnődet, akkor vissza fogsz hozzá menni? Elvégre nem tudjuk az indokot...

21/L

2011. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
100%
namost ki szakított kivel? mert ez a nem mindegy...ha Te vele, és megbántad, akár ma is felhívhatod. ha ő...nos...ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni...majd ő visszasírja magát ha akarja (és ha tudja).
2011. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia 9:05 Amikor velem történt ugyanez én is így gondoltam,

sajnos burkolt elutasításban volt részem, és magamat meg már a végén kezdtem zaklatónak érezni "bűntudattal" hívtam fel,és ez nagyon rossz érzés volt hogy a terhére vagyok.

Bár néha elhitettem magammal hogy "sínen" vagyok..de az csak illúzió volt az én esetemben.

Végül megbeszéltük közölte hogy már kapcsolata van mással maradjunk barátok, természetesen elfogadtam.Azóta én nem hívtam őt nem akarok a terhére lenni..

2011. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem, mert már nem szeret.

Szerintem akkor 1 hét múlva keresem az nem is kevés, nem is sok idő. Lehet tényleg úgy van vele, hogy én vagyok a fiú nekem kell tepernem érte.

2011. febr. 28. 14:02
 7/9 napietus ***** válasza:
68%
én nem keresném akkor a helyedben. ő szakított Veled, ez a tény. és ilyen szempontból mindegy, ki a lány, ki a fiú. ő mondta ki, és amit kimondott, az visszavonásig érvényes. ha meggondolja magát szól. ha hívogatod, nem fogja magát meggondolni. azt csinálsz amit akarsz. de én 29 éves vagyok, és nő. és a saját tapasztalataim alapján írtam. ha megfogadod megfogadod, ha nem, nem...
2011. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem kéne azért bunkónak tűnően válaszolni.

Nem fogom hívogatni, nem fogok könyörögni neki, mert van méltóságom de még egyszer utoljára beszélek vele pár nap múlva abból nagy gond nem lehet.

2011. febr. 28. 16:39
 9/9 napietus ***** válasza:
nem bunkó voltam, csak tárgyszerű. tudom, hogy nem esik jól, de ha babusgatásra vágysz, ne ide gyere...még anyukád is ugyanezt mondta...
2011. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!