Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hátrány, ha nagyon csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány, ha nagyon csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Az idegen emberek, akikkel eddig találkoztam, egytől egyig azt mondták, hogy nagyon csendes vagyok. Sztem egyáltalán nem vagyok az, mondjuk az idegenekkel (EZ TÉNY!!), hogy nagyon zárkózott vagyok... Amikor a barátnőimmel vagyok, akkor szinte rám se ismernek, annyira beszédes, nagyszájú vagyok... De mikor valaki idegen jön oda, vagy ilyesmi, akkor megkukulok... Az általános sulimban állandóan piszkáltak a külsőm miatt, és emiatt idegenekkel semmi önbizalmam!! Hogyan tudnék ezen segíteni?? 9.-ben is, ha nem jöttek volna oda néhányan ismerkedni, akkor egy barátom sem lenne... Pótvizsgázni is fogok augusztus közepén, és félek, hogy meg sem fogok tudni mukkani!! Mit tanácsoltok, mit tegyek?? Előre is köszii :):)
2011. aug. 1. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Jájj én is ilyen vagyok! Már 27 vagyok, és még mindig! Nekem is ált.sulis "élmények" miatt alakult ez ki! Szerintem nem hátrány, csak tök irigykedek a nagypofájúakra, és néha mikor megeröltetem magam,megpróbálok központba férkőzni, balul sül el az egész!Úgyhogy maradok iylen amilyen vagyok!
2011. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik kimondottan a csendes embereket szeretik. :)
2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok énis :( Akiket ismerek azokkal nagyon el tudok beszélgetni, viccelni, hülyülni. De idegenekkel már nem. És ez hátrán igen... tapasztalat.
2011. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is zárkózott és csendes vagyok, de a párommal nyílt és virgonckodó nőszemély , férfi létére ő is ugyan így... akiket ismer, azokkal beszédes, de egyébként csendes fickó.
2011. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon csendes vagyok az idegenekkel, ha meg megismernek jobban, akkor meg rájönnek, hogy minden hülyeségről is el tudok társalogni. csak sajnos nem várják meg, hogy megismerjenek és úgy vagyok beállítva, hogy én vagyok a csendes srác. nem is nagyon szeretnek velem lenni ez miatt, pedig hát...tudok én beszélni elég rendesen.
2011. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez "jó" hír, h nem vagyok egyedül... :)
2011. aug. 2. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is így vagyok, mert egyszerűen úgy érzem hogy idegeneknek nincs mit mondanom, nem tudok nekik mit mondani. úgyhogy mindig nagyon csendben vagyok, mindig meg is szokták kérdezni hogy te mindig ilyen csendes vagy? valami baj van? miért vagy ennyire csendben?

-.- már nagyon utálom

19/L

2011. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, ráadásul a környezetemben túlnyomó többségben lányok voltak (gimiben összesen 3 fiú oszt.társ..), ezért a fiúk fel sem figyeltek rám, mert ismerkedni nem nagyon mentem oda senkihez, nagyobb társaságban túl csendes voltam, csak a barátnőim előtt tudtam önfeledt lenni.


Én a neten ismertem meg a barátomat, mikor találkoztunk előtte sokat beszélgettünk, msn-eztünk, így élőben is egyből tudtam vele beszélgetni, pedig én is féltem, hogy néma leszek az első találkozón. :D De úgy éreztem mintha tök régóta ismerném és minden jól ment, egy éve együtt vagyok és sokkal magabiztosabb lettem, sokkal bátrabb vagyok és többet beszélek idegenekkel is.

2011. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bromkrezol válasza:
Nekem a halálom volt, ha ki kellett állni az osztály elé verset mondani, ha meg valamilyen rendezvényen, akkor már előtte pár nappal hánytam, meg fájt a hasam. Rájöttem, hogy az a baj, ha meg akarok felelni az elvárásnak, ettől volt a félelem, és a bemagolt szöveget mindig elrontottam. Ha volt rá módom, előadásokat tartottam, és rájöttem, hogy ha eltervezem a tartalmát a mondandómnak, akkor nincs ez a szorongás. Persze eleinte nagyon féltem, de elmúlt. Ugyan ez volt a szóbeli felelésekkel, rájöttem, hogy az a stressz, ami jelentkezik, az pozitív irányban is mozgat. Fel lehet tőle pörögni. Ha idegenekkel kell ismerkedni, vagy beszélgetni, akkor a görcsösség nem jó. Ha semmi mást nem teszel, csak odafigyelsz a másikra és őszintén érdeklődsz, és értelmeseket kérdezel, olyanokat, amire nem csupán igen, nem a válasz, beindul a dolog :) Ja, és az interneten lehet gyakorolni. Egyszerűen kinézel valakit, ismeretlent és megnézed, hány mondatig juttok. Ismerve a hazai viszonyokat, ez a kudarctűrésedet is fokozza, de ahogy belejössz, egyre jobb leszel.
2011. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is csendes vagyok.. Csak nagyon kevés embernek tudok megnyílni.. de szerintem ez nem feltétlen rossz dolog. Engem egyébként kifejezetten "felidegesít" , hogy mindig megszólják, hogy csöndes vagyok..
2014. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!