Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel már 1 éve legjobb barátok vagyunk (10 éve ismerjük lasan egymást) és teljesen beleszerettem egy féléve és még mindíg nem tudom elfelejteni. MIért?

Figyelt kérdés
El mondam neki hogy szeretem, de azmonda hogy, nem mert félti h rámehet a barátsáungka. Kb1 hétig minden beszélgetésünk úgy zárult h vmeikőnk sírt. és azzal vetettem véget h azt mondtam neki h fellángolás volt. Rosszul tettem?De én még most is szeretem, és akárhogy próbálom elfelejteni nem megy. Valami segítséget adjatok már légyszives, mert ez így nem mehet tovább.. én szeretem őt és kell nekem:(
2009. dec. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor harcolj érte. De fel is kell készülnöd a legrosszabbra, hogy a barátságotok véget is érhet.
2009. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy udvaroljak a legjobb barátomnak, akivel mindent megbeszélek?
2009. dec. 16. 17:07
 3/5 Xaba89 ***** válasza:
Nem akarok unnep ronto lenni de ha egyszer a csaj a legjobb baratnod akkor szivacs... ha osszejon az egesz dolog h jartok meg minden az elejen minden szep lesz.De gondolj bele h a szep idoknek egyszer vege lesz.Es ha elkezdodnek a veszekedesek es szakitottok akkor vege a szerelemnek es a baratsagnak is.Hidd el tapasztalatbol beszelek.De lehet h tevedek.Sok sikert hozza azert;)
2009. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez akkora hülyeség!!!

már bocs


most ha tegyük fel más csajjal ismerkednél akkor is fennál a veszélye annak hogy ott se fog sikerülni :O

járj vele és kész. tanulsz belőle és fogadd el a tényt. nincs fiu és lány közti barátság

ez mind időintervallum kérdése


jó szórakozást

2009. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kéne ezt ennyire bonyolítani. Ha éreztek egymás iránt valamit akkor legyetek együtt és ne csak mint barátok, ha pedig ő nem akar tőled semmi többet, akkor ne azzal takarózzon, hogy de a barátság! Legyen hozzád őszinte, ha tényleg barátok vagytok!

Miért ilyen gyávák az emberek? Félnek a szerelemtől, mert az ijesztő és fájhat, hát igen piszkosul fájhat néha, de ha nem kockáztatsz talán lemaradsz valami jóról.


Próbálj beszélni vele őszintén, ha tényleg annyira jó barátok vagytok meghallgat, de az is előfordulhat, hogy vége szakad a barátságnak és többé nem látod. Bármi megtörténhet.

2009. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!