Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges internetes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges internetes társkeresőn barátokat keresni?

Figyelt kérdés
NEM úgy gondoltam, hogy haverokat, társaságot vagy szabadidőpartnert. Hanem a szó valódi értelmében vett barátot. Arra gondoltam, hogy feladnék egy hirdetést rendes társkeresőben, hogy nem társat keresek, hanem "legjobb barátot". Szerintetek mindenki hülyének nézne? Vagy lenne esélyem találni valakit?
2011. aug. 2. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenne,pl nekem sincsenek barátaim:/ Hova valósi vagy?Hány éves?
2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán lenne esélyed, mindig van pár - elnézést - béna ember, akik nem szerelmet, szexpartnert keresnek, hanem csak olyan embert, akivel beszélhetsz mindig, mindig ottvan melletted, stb stb.

És mi van ha hülyének néznek?

Ameddig nem láttak élőben, nem ismertek meg, addig nem tudhatják.

Sok szerencsét!

2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
barátot biztos, hogy nem. Azt nem lehet interneten találni. Én ismerkedtem már meg neten emberekkel. De ők mind csak netes haverok. Akikkel esténként munka után elbeszélgetek. Tök általános dolgokról. Nem is nagyon szoktam erőltetni az ilyenekkel a személyes találkát sem, mert már kialakult bennem róluk egy kép amit nem szeretnék már soha lerombolni. Ha nagyon belegondolok összesen 2 vagy 3 ilyen ismerősöm van abból az egyik Ukrajnában él.
2011. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!