Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek tetszene ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszene ha a barátotok meglepetésből egy focimeccsre vinne ki? Loki-Vidi teltházas,20F

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt rég és kellenek a közös élmények :D Tv-ben nem szereti a focit mert unalmasnak tartja, de élőben hátha tetszene neki a szurkolás és én is kibírom ha pl színházba kell menni vele.
2011. aug. 3. 14:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
de mi az hogy nem örül?:D mostmár nem érdekel csak a kommentek miatt is elviszem, örülnie kell legalább miattam :D
2011. aug. 3. 15:49
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem örülne neki, pláne ha inkább színházrajongó. Itt kicsit hangosabbak az emberek, és gyakran az "előadás" közben is szóvá teszik, ami nem tetszik nekik. Ilyenkor szeretnek "pongyolán" fogalmazni. De azért ennek is megvan a maga varázsa.
2011. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmennék veled egy fiúval meccsre. tv-ben én se szeretem, de apummal voltunk és úgy teljesen más:)
2011. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"és én is kibírom ha pl színházba kell menni vele."


Valamit valamiért. Ez így korrekt. Bár nem tudom kit köt még le a magyar foci. Gondolom valami elvakult fanatikusnak kell lenni hozzá.

2011. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ezen vitázni nincs értelme mert igazad van, de sokan a városuk, a hangulat és maga a foci szeretete miatt járnak ki, és meglepődnél hány bérletes és mekkora tömeg van a "nagyobb" hazai bajnokikon. No de a kérdés nem erre irányult :D el fogom vinni de érdekelnek a vélemények
2011. aug. 3. 17:39
 16/24 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék!
2011. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a tévés focit, mert unalmasnak tartom.


Minden bizonnyal fellőném magam a Holdra kínomban, ha a párom meglepne egy focimeccsel - jó arcot kéne vágnom hozzá, plusz végigülni azt a végtelensok időt míg színes mezes férfiak szaladgálnak egy labda után... :/ Belehalnék :(

2011. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Utolsó :D köszönöm az őszinte választ Ő hátha nem így reagál majd
2011. aug. 3. 21:03
 19/24 anonim ***** válasza:

"Minden bizonnyal fellőném magam a Holdra kínomban, ha a párom meglepne egy focimeccsel - jó arcot kéne vágnom hozzá, plusz végigülni azt a végtelensok időt míg színes mezes férfiak szaladgálnak egy labda után... :/ Belehalnék :"


És ő mégis hány szarságot visel el a te kedvedért?

2011. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Örülne ha lenne akinek el kéne viselni :DAD::D
2011. aug. 3. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!