Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne leszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne leszólítani egy 13-14 éves lányt?

Figyelt kérdés

Az utcán hogyan szólítsak le egy 13-14 éves lányt ?

15/F


2011. aug. 4. 10:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Először köszönsz neki, majd megkérdezed, hogy hívják. Utána, hogy merre megy majd megkérdezed hogy volna e kedve ismerkedni.
2011. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lonelinessandpain válasza:
Szia,nem ismerjük egymást valahonnan?Olyan ismerős vagy,ezután bemutatkozol és beszélgettek :D
2011. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
aztmondod h szia. ez így általába bejön :O
2011. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem 15-16 éves lányt akarsz leszólítani?
2011. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem ha fiatalabb a lány 1-2 évvel
2011. aug. 4. 15:43
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia! :) Szerintem az is elég, ha leszólítod, hogy "Szia", mosolyogsz, szemébe nézel, ha megáll valahol odamész hozzá, "szép vagy, mizu, stb."

Nekem ez általában bejön :P

(Légyszi ne nézzetek hülyének, nem volt még barátom, de szólítottak már le, és tök jóban lettem velük, de csak haverok vagyunk)


14/L

2011. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

figyelj én 13-14 éves vaygok, és én kicsit "megijednék", kicsit letámadásnak venném.. azt hogy szia szép vagy akarsz ismerkedni? nem is ismerem az illetőt, stb.. nekem mondjuk tökre bejönne, ha megkérdeznék hogy nincs valami kajád, egész nap nem ettem semmit..és akkor lehet kezdeni hogy "holnap is hozhatok", stb.. vagy ha gitárral a kezében odajönne, hogy mondanál véleményt a dalomról?! amit saját maga szerzett, vagy odamenni ugyanezt csinálni egy verssel, vagy rajzzal.

ha azt akarod kifejezni hogy milyen szép, akkor ne csak bökd oda hogy "szép vagy", mert ezzel nem tud mit kezdeni..

menj oda "riporterként" és kérdezd meg tőle, hogy közvéleménykutatást végzel, hogy a barna hosszú hajú, kék szemű lányok fehér blúzt viselve sietve az utcán, ráérnek-e holnap délután?! (persze a csaj adottságait helyettesítsd be..)


de szerintem ez a sima letámadás nem jó, mert nem ismer téged, ezért most mit mondjon? oké elmegyek.. de kiderül hogy tök gáz arc vagy, és kellemetlenül fogja érezni magát?


ja, ha véleményt kérsz a versről, stb. mondhatod is, hogy "te ihletted!"


ha tudod hol lakik írj neki levelet. legyél titokzatos! nézd meg az amélie csodálatos életét, az kit érdekel, hogy a filmben amélie lány, helyettesítsd be magad vele, és titokzatos módon kerülj hozzá közel!!! de vigyázz, ha levelet írsz, ne dícsérd agyon, mert lehet, hogy azt fogja hinni hogy pedofil vagy, (ha nem tudja még ki vagy) és zaklatni akarod. esetleg csináld a "műelemzés dolgot" és a levelezést egyszerre, így tudni fogja ki vagy, nem érti félre a levelezést (én pl megijednék ha valaki írna csak így egy levelet hogy szép vagy találkozunk? azt hinném valami idióta).. tehát odamész hozzá, megkérdezed milyen lett a vers/rajz, stb. megköszönöd és elmész. majd egy kis idő után bedobod a levelet, hogy ja, és a minap láttuk egymást! mit szólnál ha tlálkoznánk holnap, szeretnék ihletet kapni..:)

tessék kreatívkodni, MEGNÉZNI AMÉLIE CSODÁLATOS ÉLETÉT [link]

ötletet meríteni, stb..:)

mert,

szerintem a lányok többsége, ha csak simán a sziaszépvagytalizunk szöveggel mész oda, akkor

1. megijednének, hirtelen érné őket a dolog, és lehet hogy inkább nemet mondanának.

2. lehet hogy azt hinnék (hinném) hogy olyan fiú vagy, aki mindent megtesz hogy barátnője legyen és minden lányt leszólít, " hátha valamelyik sikerül".


tehátkalandra fel! :D

2011. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi

Csak az a baj hogy itt általában párban járnak a lányok.2 lány megy egymás mellett általában.

2011. aug. 4. 20:14
 9/23 anonim válasza:
33%
akkor fogsz egy bézból ütőt és fejbevágod, aki mellet megy
2011. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne az utcán szólísd le őket. Nem tudhatod, hogy van-e barátjuk. Én nagy tolakodásnak venném, ha ennyire érdeklődve leszólítana valaki az utcán. Minden szó nélkül tovább is mennék.
2011. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!