Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy külföldön tetszettem a szuper bombázóknak, itthon meg nem tetszek senkinek? Ennyi beképzelt hülye p+csa az összes magyar lány? Fejükbe szállt volna a "magar nők a legszebbek a világon" dolog?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Tény és való, hogy nagyon sok a beképzelt nő. De nem csak itt M.o-on. Én is nő vagyok, mások szerint nagyon szép, persze sztem meg tök átlag nő vagyok...és nem szálltam el. Viszont sok ismerősöm nagyon is. Nem tudom mitől lehet...talán a környezet, a baráti kör, esetleg a család? :S
2009. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

vicces, velem is ez van, csak én lány vagyok

itthon olyan pasiknak tetszem, akik nekem egyáltalán nem, külföldön pedig a legeslegjobb gyönyörű pasik szólítanak le :D nem tudom miért lehet így, már sokat gondolkoztam rajta, de nem jöttem rá:D

2009. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A külföldi csajoknak érdekesség vagy, izgalmas kaland, nem kell megjátszaniuk magukat előtted, mert úgyis tudják, hogy sosem látnak többet. Ráadásul szerintem könnyebb más nyelven csajozni, ez nem tudom miért van így, de így van. Gondold el, ha itthon találkoznál egy külföldi csajjal, a te szemedben is sokkal érdekesebb lenne, mint egy magyar lány.
2009. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én meg szeretnék rájönni. Csak nem tudok. :(
2009. ápr. 9. 11:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Az utcán bámultak meg, nem látszott rajtam, hogy turista vagyok. Volt egy középkorú nő aki, azt hitte "közülük való vagyok" a kinézetem miatt. Nem tudta, hogy magyar vagyok, csak miután elmondtam neki. :D
2009. ápr. 9. 11:27
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt, mint ahogyan már előttem írták, különlegességnek számítasz. Olyan értelemben is, hogy ami itt szerencsétlenkedésnek, egyéb taszító dolgnak tűnik egy magyar lány szemében, az egy külföldinek "aranyos", kuriózumként, a más környezetből való származásodból fakadó dologként fogja fel.

Amúgy pedig ithhon tényleg olyan érzésem van, hogy a teljesen átlagos kinézetű lányok egy jó része is (tisztelet a kivételnek) dúsgazdag márványtestű szőke hercegekről ábrándozik, és nagy divat finnyáskodni, játszani az elérhetetlen tündérkisasszonyt.

2009. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hat eddig nekem csak kulfoldi baratom volt, amiatt, amit te is emlitesz, valahogy ott szepnek talaltak a fiuk, akik mellesleg joban neznek ki, mint a magyar ripacsok. Szoval uez ervenyes a magyar fiukra is.
2009. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

"magar nők a legszebbek a világon" --> Ez nagyon nagy hülyeség.


Fáj az igazság vagy nem, tapasztalatból mondom, hogy a magyar nők TÖBBSÉGE igenis ronda. Még strandokon sem nagyon látok szép lányt. (De azért tisztelet a kivételeknek!)

2009. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg a külföldi egzotikum van a dologban. Pl. engem is nagyon szexi pasik szórakoztattak a nyaralásokkor, míg itthon ezer lúzer gondolja azt, hogy jópasi! De nem az a gond, hogy csúnyák, hanem, hogy úgy el vannak szállva maguktól, hogy csak na! Nem szeretem a magyar pasikat!
2009. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
köszi szépen :) én nem vagyok beképzelt :S
2010. jún. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!