Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a cikibb, hogy valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a cikibb, hogy valakinek egy rakat barátnője volt, vagy egy sem?

Figyelt kérdés
Melyik a cikibb, hogy valakinek 18 évesen már 8-9 barátnője volt, vbagy még egy sem?
2011. aug. 5. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy komoly kapcsolatban a leendő barátnőd biztosan örülne, hogy ő lehet neked az első szinte minden téren.
2011. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen, én sem értem hogy sok fiú mért képzeli be magának hogy, milyen menő dolog minél több lányt/nőt meghúzni, attól hogy egy fiúnak/férfinak nincs szűzhártyája attól még semmi nem változik, és sokakkal ellentétben én el sem tudnék képzelni olyan kapcsolatot aminek szex legyen az alapja, egy párkapcsolatnak az is része idővel az rendben van, de azt nem tudom megérteni, akik egy lánytól semmi komolyat nem akarnak akkor az egésznek mi értelme van, szerintem semmi.


21/F

2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
inkább egy sem 23/L
2011. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem 18 évesen 2-3 lány bőven jó
2011. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha egy rakat barátnője volt.. :) Én egyszerűen nem veszem komolyan az ilyen pasikat.. Az jobb ha nem volt még barátnője inkább, mert akkor a nő érezheti egy picit a vezető szerepet.. picit "taníthatja" a srácot :))
2011. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha egy rakat volt az azért gáz, mert azt jelenti h egyiket sem birta megtartani.
2011. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18 leszek mindjárt egy se lesz, és már inkább kamuzni fogok, szégyen, hogy ennyire nem értek a csajozáshoz...
2011. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát gondoljátok már át lányok, ha egy pasinak még nem volt senkije (és egyébként nem 12-16 éves) azzal valami probléma van. Szerintetek miért vonzóbbak idősebb korosztályban (30+) a házas férfiak kategória?
2011. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyik válaszolónak: Az hogy valaki szűz, és még nem volt barátnője (így látatlanban nem szabad általánosítani) legkevésbé sem azt jelenti hogy nem ő irányítana téged, akiket meg irányítani kell ha szüzek, az sokkal inkább az önbizalom hiánya miatt van valószínű, az hogy alapból mennyire tudsz rá érezni a dolgokra, sokszor még fontosabb mint a gyakorlat, főleg mert a dugást nem lehet túl sok féle képpen csinálni, egyszerűen rá kell érezni, nem beszélve arról hogy sok olyan férfi van aki már nem egyszer csinálta, és mégsem tudnak az orgazmushoz juttatni egy nőt, tehát....
2011. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12:57-es vagyok, mármint inkább egy se legyen, mint rengeteg, így értettem :D
2011. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!