Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista vagyok, de nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista vagyok, de nyáron kőművesként dolgozom. Ha meglátnak munka közben, miért szarnak le a csajok engem?

Figyelt kérdés

Normális ruhában szoktam szemezni a csajokkal, mosolyognak rám, nyitottak felém. Viszont ha munkaruhában vagyok, mintha ott se lennék, közömbösek irántam.


22F


2011. aug. 5. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert te dolgozol a pénzedért és nem apuci hozza tálcán.
2011. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is végeztem egyetemistaként fizikai munkát, nem csak nyáron, év közben is, a fizikai munka szívás, ezt be kell látni, aki itt a kőművesek izmos testét és kockás hasát dicséri, az még nem látott kőművest. Sajnos az a helyzet, hogy ha a fizikai munka szép testet építene, akkor nem lennének konditermek és sport sem a világon, hiszen senki nem fizetne értük, csak elmenne téglát adogatni, meg cserepet leszedni és még fizetnének is érte.

A fizikai munkák nem fizetnek jól, ezt a lányok is tudják.

A fizikai munkások, akik nem egyetem mellett csinálják, hanem mert ez a szakmájuk, azok bunkók, agresszívak, okoskodók, és nem okosok, semmi perspektívájuk az életben. Nem kell engem ezért a véleményemért lehurrogni, tudom miről beszélek, dolgoztam köztük.

Én megértem a lányokat, hogy nem akarnak egy kőművessel ismerkedni. Mit nyújthat ő nekik? Komolyan! Mit?

Majd akkor ismerkedj, ha nem munkaruhában vagy.

2011. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért nem tudnál olyasmit dolgozni, ami kapcsolódik, a szakhoz, amire jársz? Csak kérdezem, mindegy egyébként meg azért, mert nem is látnak, csak azt látják, h építkezés, amiből az jön le, h kerülni kell.
2011. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert a cementes poros ruha nem szexi
2013. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!