Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden mai egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden mai egyetemista lány ilyen? Vagy csak én vagyok régimódi?

Figyelt kérdés

Üdv!


Elsőéves egyetemista vagyok, ebből kifolyólag új még nekem ez.

Abból a szempontból nem panaszkodhatok, hogy sok lány van a karunkon. Na de milyenek :S

És itt nem a kinézetről beszélek.

Volt most meglehetősen sok parti az elmúlt időben (gólyatábor,hajó, csütörtök esti partik ), és hát az alaptéma a diszkó volt. És kb az összes csaj (vagy igen nagy részük) össze-vissza smárolt mindenféle randommal. És ez az ami nekem nagyon fura.

Bár nem vagyok egy nagy diszkós arc (gimi alatt csak kiskocsmákba jártunk...), de ez akkor is meglepett.

A másik, meg hogy most nemrég szakított a gimis barátnőm velem, 1 év után. Nem csaltam meg, egyszerűen nem működött már.

Vele mindent meg tudtam beszélni, vele el lehetett menni színházba...na most, viszont ha megnézem a karunkon lévő "partisunákat", az összes kis buta ribancnak tűnik...

Vagy hangsúlyozom, én vagyok a maradi.

Nekem nem is a szex hiányzik (pedig itt aztán annyit meg lehetne baszni...;)), hanem a "lelkizés". Értelmes beszélgetések, stb



Kérlek nyugtassatok meg hogy vannak normális lányok is az egyetemen!

És ez alatt nem azt értem hogy buli helyett otthon/koliban ül (bár ez sem rossz), hanem hogy esténként nem smárol random formákkal...



19/f


2011. szept. 24. 19:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja, és légyszi ne trollkodjatok...:/
2011. szept. 24. 19:28
 2/26 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, de ez nem csak az egyetemistáknál megy így, hanem korosztálytól függetlenül. mindenhol. De kivételek mindenhol vannak, azt kell megkeresned!
2011. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Vannak normális lányok is
2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régimódi egyetemista lány vagyok. Pasit meg rohadtul nem találok, mert miért bajlódnának a lelkizéssel, ha egy buliban 20 partisuna szétteszi a lábát...
2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

nem mind ilyenek...én a mások által nagyon leszólt bölcsészkarra járok nyelvszakra. nálunk a lányok talán egyharmada ilyen. a többi normális.

most voltam bulizni, és egy sráccal kb. 2 percig beszélgettünk. meg akartam ismerni, erre váratlanul lekapott. na, utána már nem akartam...

sztem sok fiú is nagyon pofátlan, és azt hiszik egyesek, hogy mindent szabad. ez azért nem egészen így működik, mindig 2 fél kell a dologhoz.

nagyon kiakadtam...

20/L

2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 szamóca.. ***** válasza:

vannak lányok akiket meg lehet dugni... és vannak akikkel beszélgetni lehet.

ha esetleg találsz egyet akivel mindkettőt, azt vedd feleségül:)


egyébként sok ilyen van, de ez nem feltétlen jelenti azt hogy kapcsolatban nem viselkedne normálisan. ha visziont nem akarsz ezzel kísérletezni, akkor sok sikert a kereséshez.

2011. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%

" Nekem nem is a szex hiányzik (pedig itt aztán annyit meg lehetne baszni...;)), hanem a "lelkizés". Értelmes beszélgetések, stb "


Magyarázkodsz pedig még nem is mondta senki hogy a szex hiányzik neked, vagyis kamuzol. Ha annyit meg lehetne baszni, egyet-kettőt biztos megbasztál volna még "véletlen" is ha olyan jók az esélyeid. Nem mersz a problémáiddal szembenézni ezért másokat okolsz.


" A másik, meg hogy most nemrég szakított a gimis barátnőm velem, 1 év után. "


A nemrég óta mennyit tettél azért hogy megismerj egy számodra normális lányt? Mennyire illesz bele az egyetemista körképbe, népszerű vagy vannak haverjaid stb.?

2011. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

ez a kemény valóság.

erkölcstelen, torz világban élünk.de biztos vannak normális lányok is.


OFF:melyik egyetemről van szó?:)


18F

2011. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó kommentelő egy kötekedő vadbarom ,aki most ért haza.Mi is örülünk neked,Carlos.
2011. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Illetve azóta lett új komment ,szóval az azelőtti:)
2011. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!