Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg ismerkedtem egy srácal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismerkedtem egy srácal rögtön belezúgtam. Az a nagy baj h nem egy suliba járunk és nem mindenap találkozunk . Minden nap beszülnk msn-en de azt nem merem megkérdezni h neki is tetszem-e. Személyesen vagy msn-en kérdezem meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elég érettek vagytok, ülj le vele egyszer és mondd meg neki, hogy vonzódsz hozzá és kérdezd meg, hogy ez egyirányú, vagy esetleg ő is hasonlóképp érez. Ha még nagyon fiatalkák vagytok (és az írásodból így tűnik ki, hogy ez ilyen sulis szerelem) akkor lehet jobb lenne msn-n, mert szemtől szembe megijedhet, mert az nagyon határozott egy nő részéről és nem biztos, hogy fel van készülve, bármi is legyen a válasz.
2009. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem ha van még egy lány, akivel szkott beszélgetni, és az a lány a barátnőd akor véletlenül feltehetné a kérdést: hogy szia y, te mit gondolsz zről(de ezt ne röktön szegezze neki, és ne is olyan nagyon feltűnően)

minden esetre én drukkolok;)

2009. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne ezzel kezdeni?

Hívd el valami nyugalmasabb helyre: enni, inni (üdítőt), kirándulni nagyobb társaságban... ha eljön, az már eleve jelent valamit - és ott lehet beszélgetni is vele.

2009. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!