Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási/ismerkedési tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási/ismerkedési tippek?

Figyelt kérdés

Nem ismerek egy lányt, úgy láttam meg a facebookon...:D

Föl vettem msn-re, és,hogy kezdjek neki szerintetek a beszélgetésnek? Meg milyen téma, vagy? Tippeket légy szíves.

Köszi előre is.


2011. aug. 6. 14:01
 1/4 jogobella69 ***** válasza:
helló szia fürödté ma???:D. légy kreatív :D
2011. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írj rá fészchaten így: szia Tibi.. ó bocsi, nem neked ment -.- de am mizu? (persze ezeket ne egy mondatba sűrítve :D )
2011. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LOL, remélem én is ilyen fantasztikus válaszokat kapok majd feletted. :D Fészbúk csajozás FTW!
2011. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát elég lenne simán szia hogy vagy? szeretnék megismerkedni veled stb...

bár hogyha ráírsz lehet hogy megkérdezi hogy ki vagy....mutatkozz be és mondd hogy ismerkedni szeretnél...mesélj magadról, és kérdezz róla is, nehogy benyögd azt hogy mondj valamit....

ne úgy mondd hogy mesélj magadról, hanem kérdezz esetleg suliról, szabadidejéről stb.....

2011. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!