Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási taktikátok van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási taktikátok van?

Figyelt kérdés

Nekem pl.:

1. dicsérem a külsőt meg minden:D

2.elkezdünk talizni és ha túl jól sikerülne akkor kavarás is lehet közben..:D

3. azt mondom h sose voltam szerelmes de belé az vagyok..:D

nektek vmi jó taktikátok van?:DD


2011. okt. 11. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

delenézem az ijen nyomorékokat akik neten meg könyvből akarnak megtanulni csajozni,egy férfinak ezjön magától.

hanem,akor nézese meg a gojóját mert lehet eltávolították az eggyiket.

2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha zavarba akarod hozni, vagy "fú mit akar ez a fax tőlem", akkor jó úton jársz!

Sokkal jobb a spontán leszólítani, elmész egy klubba és megkérdezel valakit, hogy jön e táncolni, azt annyi ott majd dumáltok. Aztán nehogy beszariskodj, most a legrosszabb ami történhet, hogy otthagy a francba és van még 49 másik lány pár nélkül!

2011. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van BMW-m, milliárdos vagyok hatalmas a dákóm, ja és még ha nénikém meghal enyém lesz fél Anglia.

most komolyan.

1, a dícsérő szavak mindig jól esnek egy lánynak

2.hát valami meghitt és romantikus helyre vidd ahol kettesben lehettek és mondd hogy ide azokat hozod akik neked a szívedhez legközelebb állnak.

3.azt hanyagold.ha pl. fázik öleld szorosan, vagy ha egymással szemben álltok akkor nézz mélyen a szemébe.

ezzel lefogod őt venni a lábáról.

2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"van BMW-m, milliárdos vagyok hatalmas a dákóm, ja és még ha nénikém meghal enyém lesz fél Anglia.

most komolyan.

1, a dícsérő szavak mindig jól esnek egy lánynak

2.hát valami meghitt és romantikus helyre vidd ahol kettesben lehettek és mondd hogy ide azokat hozod akik neked a szívedhez legközelebb állnak.

3.azt hanyagold.ha pl. fázik öleld szorosan, vagy ha egymással szemben álltok akkor nézz mélyen a szemébe.

ezzel lefogod őt venni a lábáról."



Nemtudnám aztkamuzni hogy van BMW-m,nemszokásom dicsérni,

kicsi a facom,utálom a romantikus helyeket,alvászavaros vagyok.Csodálkozok hogy leugattak?:D

2011. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát én pont az ellenkezőjét csinálom mint a kérdező.

dícsérettel csínján bánok, inkább pimasz vicces stílus.

szerelmet meg nem szoktam vallani. egyszer mondtam ki a szeretlek-et, azt is több hónap együtt járás után.


Amúgy meg hogy mi a taktikám: ha egy lány nem jön össze, kikezdek kettővel. Jó öreg Martingale stratégia, de működik. 100 lányból egy össze szokott jönni. kitartás ér türelem kérdése, mint minden más az életben. Jó pár dolgot elcsesztem már jópárszor, mielőtt sikerre vittem volna. Ez igaz a hobbimra, meg a munkámra, meg mindenemre.


Plusz megtanultam mindent leszarni. semmit nem érzek, ha vissza utasítanak, a kedvenc örömlány mindig kéznél van. A finanszírozás pedig némi matekozással megoldható. Meg egyébként is van saját pörgős életem amivel elfoglalom magam. Egy nő csak a hab lenne a tortán. Amelyiknek nem kellek az meg lemarad rólam, így járt.


Ja, egyébként néha spekulálok is... pl múltkor felcsíptem egy gömbölyű és magányos csajt egész könnyen, és semmivel nem volt rosszabb az ágyban, mint a csinibabák. Sőt, még tisztelt is.


26/pasi

2011. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg vitatkoznék az elsővel, aki soha nem látott értelmes párkapcsolatot, szülei agyonütötték egymást és vér folyt, meg rendőrt kellett hívni, annak szerintem hasznos, hogyha párkapcsolati könyveket olvas. Nem kötelező úgy csinálni ahogy leírják a könyvben, de az ember összehozhat valami használhatót.
2011. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

RosszcsontPeti válasza:


"Mellesleg vitatkoznék az elsővel, aki soha nem látott értelmes párkapcsolatot, szülei agyonütötték egymást és vér folyt, meg rendőrt kellett hívni, annak szerintem hasznos, hogyha párkapcsolati könyveket olvas. Nem kötelező úgy csinálni ahogy leírják a könyvben, de az ember összehozhat valami használhatót."



nekemszóltál?kivagy?nevetkérek.

2011. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

spock78

nem itt tanulok meg csajozni / stb mert leírtam h én h csinálom és sikeresen.. csak kíváncsi vagyok mások szempontjára-e téren..

A többieknek meg köszönöm a normális válaszokat ;)

2011. okt. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!