Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csókok nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókok nektek is furcsák voltak? Csókolóztál már külföldivel?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, aki tetszik és nyaralás alatt ismertem meg, de nem élveztem annyira mikor megcsókolt. Én nem nagyon smároltam még eddig, és furcsa volt. Nem is tudom mit vártam egy csóktól, mert ez inkább szokatlan volt, mint kellemes.

És a szám is nyálas volt utána, jobban ki kellett volna nyitnom? LOL Meg azt hittem ez ilyen lassabb dolog, de ő olyan gyorsan forgatta a nyelvét.


17/L


2011. aug. 6. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is 17 voltam, mikor először csókolóztam, és szintén külföldi volt a srác. De nekem volt benne semmi fura, kb olyan, amilyennek elképzeltem.
2011. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem jobban csokolt,mint az eddigi baratom,es amugy olasz nagyon csinos turista volt:)
2011. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A legeslegelső csókom nekem se volt jó...túl nyálas volt, a pasi szinte fel akart falni... a következő barátaimmal tanultam meg csókolózni:) És igen, csókolóztam már külföldi pasival, le is feküdtem vele, és még mindig őrülten szeretem.:)
2011. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek a külföldi pasik merő véletlenségből mind angolok osztrákok svédek finnek németek vagy olaszok :D :D
2011. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy azért volt furcsa, mert ő nem csókol jól? Azt hittem, mivel idősebb 8 évvel, már biztos ügyes lesz. :(
2011. aug. 6. 17:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első nagyon rossz volt, az akkori barátommal. De vele a többi sem volt valami nagy élmény. Még gondolkodtam is rajta, hogy ez ilyen sz@r? :D Aztán mostani barátommal már az első is jó volt és utána mindegyik. Külföldivel amúgy még nem csókolóztam. 20L
2011. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát éppenséggel francia...
2011. aug. 6. 17:44
 8/15 anonim ***** válasza:

a 17:38-as vagyok

az enyém spanyol;)

2011. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

17:38-as

Akkor biztos valami fekete jóképű gyerek. :D

2011. aug. 6. 17:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem magyarországon élek szóval szinte csak külföldi pasiaim voltak,és most is épp az van :) Ez a bizonyos szerintem nem tudott smárolni azért voltál nyálas xs
2011. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!