Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csókok nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókok nektek is furcsák voltak? Csókolóztál már külföldivel?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, aki tetszik és nyaralás alatt ismertem meg, de nem élveztem annyira mikor megcsókolt. Én nem nagyon smároltam még eddig, és furcsa volt. Nem is tudom mit vártam egy csóktól, mert ez inkább szokatlan volt, mint kellemes.

És a szám is nyálas volt utána, jobban ki kellett volna nyitnom? LOL Meg azt hittem ez ilyen lassabb dolog, de ő olyan gyorsan forgatta a nyelvét.


17/L


2011. aug. 6. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tom fiúktól is vársz-e választ, de nekem volt már külföldi bnőm, és ugyanolyan volt vele csókolózni, mint egy magyarral :D
2011. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kár... Jobb lett volna, ha elsőre is egy jót kapok... :(
2011. aug. 6. 17:49
 13/15 A kérdező kommentje:

17:48

Ok, köszi az infót :D

2011. aug. 6. 17:49
 14/15 anonim válasza:

hát ha kellemetlen volt a csók, az vagy azért volt mert nem tetszik annyira a srác vagy mert te inkább lassú, finom, érzéki csókra gondoltál, vagy arra számítottál, nem pedig egy tornádóra a szádban.vagy rosszul csókolt a srác

velem is volt már ilyen hogy nem csókolt jól és kicsit kellemetlen volt...

én török sráccal meg némettel is csókolóztam...a német jól csókolt, de a török nem =/ :D de ez embertől függ, mindenki máshogy csinálja.

2011. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg egy lassú finomra vártam, és nem egy tornádóra a számban. Találó megfogalmazás volt, köszike :D
2011. szept. 6. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!