Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, , vehetném rá" hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, , vehetném rá" hogy járjunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik de messze lakik és csak faceen beszélünk, és mivel ,,kérdezhetném megˇ" h járunk -e?

Mert tom h ő szeret és én is szeretem. Egyidőse vagyunk. Légyszi gyors válaszokaat!!


2011. aug. 6. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
netes járás? nem jó, felejtsd el
2011. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért??
2011. aug. 6. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem h jó ötlet. először beszéljetek meg egy baráti talit és ha szimpik vagytok akkor lehet erről beszélni.

de így h sose találkoztok hülyeség lenne kimondani ilyeneket h 'járunk'-.- az nem is járás lenne.

2011. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, mit gondol a kapcsolatotokról? Baráti, jó baráti, vagy több annál...?

Amúgy nagyon távol laktok egymástól, hogy FB-on kellene az ilyet megbeszélni?

2011. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert a netes járás csak arra jó, hogy felvágj azzal, hogy van valakid, de valójában ez nem kapcsolat. Ez semmi. Akit ilyesmi kielégít (mármint kapcsolati szinten) az nagyon szomorú és nem kevésbé gáz dolog.
2011. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt kellene megvizsgálni, hogyan tudtok közlekedni a két város között. (Autóval, vonattal, busszal) Ha megoldható, akkor meg kell mondanod neki őszintén, hogy mit szeretnél. Terveztek magatoknak találkozókat. Esetleg később elköltözik az egyik a másikhoz vagy fordítva. Névnapot, születésnapot ünnepeltek majd.)
2011. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem ezt nem fa..bookon és ilyeneken keresztül kellene megbeszélni. beszélgess vele és mond neki hogy jó lenne összefutni vagy ha félősebb vagy akkor elösször többen gyertek össze és majd utána egy másik időpontot megbeszéltek hogy csak 2-en találkozzatok. kezdjetek el beszélgetni és ha úgy érzed mind ketten megnyíltatok egymás felé akkor kezdeményezz egy csókot, de ha úgy gondolog ne eröltesd mert me, szeretik a pasik (töbsége) a túl rámenös csajokat. csak szépen lassan mindent sorjában. sőt talán az a legjobb ha elösször csak egy szájrapuszival keztek és onnan minden kialakul szépen sorjában. de az se baj ha az első talélkozéskor csak a széjrapusziig juttok el. de ami foontos hogy csak akkor vágj bele egy távkapcsolatba ha biztos vagy benne hogy akár heti rendszerességgel tudtok találkozni. nem tudom mekkora távolségra laktok egyméstól de ez minden féle képpen fontos mert fa..bookon se M.N en nem lehet párkopcsolatot folytatni. egy párkapcsolat alapja hogy eggyüt lagyünk a "társunkkal" (persze ez se kell tulzásba vinni) remélem tudtam segíteni nekem ez a véleményem erről a dologról
2011. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
egyidőseK
2011. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
37%
pofozd fel, kérdezd meg, köpd le majd hagyd ott. és ha még 2 hét múlva is úgy érzed hogy szeret akkor hosszan nézz a szemébe és kapd le. de előtte moss fogat. szívesen.
2011. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Atrocitásról hallottál már??
2011. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!