Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz hogy második randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy második randin belenyúltam a lány bugyijába?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és most volt a második randim 1 lánnyal és smárolás közben megujjaztam a pályaudvaron és ez nem volt rossz döntés szerintetek?
2011. aug. 6. 22:45
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

én se nagyon de nem látok mások fejébe,főleg nem gépen keresztül.de gondolj bele abba hogy mi alakult volna itt ki ha a e az egész történet 2 fiúval lenne.na akkor elszabadult volna a pokol.

de a kérdésedre ismét válaszolva ha élvezte a másik csaj akkor nem gázos a dolog.

2011. aug. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kérdés gyíkarc kérdezőXD Csak nem tehetek róla, hogy az IQ-d a béka feneke alatt van^^ Nem hogy azt írnád jól van rosszul írtad hanem még engem gyíkarcnak nevezelXD Akkor vállald azt is, hogy gyökér vagy:) Nevezhetsz bárminek nem én írok hülyeséget "Bp" Büdős pina:D Bírom azokat akik hülyeséget írnak és utána nem elismerik hanem a másikon röhög. Akkor mondok valamit a te nyelveden kisliba HKGYK! Örülök, hogy megértetted;) mert ez is közismert rövidítés;)
2011. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!