Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt augusztus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt augusztus 20-ra, de addig még annyi idő van hogy bírjam ki nélküle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele chaten!
2011. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az mind csak sablon szöveg hogy telt a napod meg ilyenek
2011. aug. 7. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy közelebbi időpontú randit. :)
2011. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de az ha nem úgy sülne el ahogy kellene akkor már nem tudunk menni 20-án és akkora tartogatom neki a meglepetéseket, szal ha nem jönne nem lenne jo
2011. aug. 7. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor legalább megtudnád, hogy milyen vele és ráadásul nem kéne várnod olyan sokáig rá. Az se jobb, ha 20-án derül ki, hogy mégse olyan amilyenre számítottál (vagy fordítva) és a nagy meglepetés is fuccsba menne. Szóval kitartok az előző javaslatom mellett... :)
2011. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy milyen vele mivel osztálytársam volt:)
2011. aug. 7. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt instázni :DD
2011. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így, hogy ismered, könnyebbé teszi a dolgot. Ne félj már ennyire! :) Hívd el és üljetek be mondjuk egy kávézóba beszélgetni, vagy sétálgassatok. Ha ismeritek egymást, kell, hogy legyen közös téma. Ez a randi se sülhet el rosszabbul, mint a 20-i, csak nem kell szenvedned addig a hiányától. :)
2011. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!