Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol lehet jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet jól csajozni vagy ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ahol nincsenek sok beképzelt libák.
2011. aug. 8. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárhol..pl..bárban, társaságokban, utcán, metrón BÁRHOL!!!
2011. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ezzel a hozzáállással sajnos sehol...


Magabiztosnak, figyelmesnek és kedvesnek kell lenned (nem nyálas), lásd meg a lehetőségeket, tegyél egy-két lépést a kiszemelt csaj irányába és utána hagyd, hogy ő lépjen feléd... és nyert ügyed van! ;-)


Én ezt a módszert használom a "vesd el a magot és hagyd, hogy kikeljen" mottóval.


Amúgy hány éves vagy?

2011. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
homár tanyán!
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

19, cska az egyik haver mondta, hogy a fővárosban elég sok ilyesfajta nő van. pl. csak a pénzre mennek, teljesen mindegy ki vagy.

Vagy lehet, hogy csak a hajógyárira értette?

2011. aug. 8. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
rocktogon
2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát sajnos tényleg sok helyen vannak...Főleg a hajógyárin,szóval azt kerüld el jó messziről.Vannak normálisabb lányok a Margitszigeten,meg a belvárosi sörözőkben,pubokban!
2011. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hosszabb kihagyás utána múltkor felmentem pestre. hihetetlen mennyi jó csaj van ott! bárhova mentem tuti kis csajok! nyilván a nagy számok törvénye közrejátszik, de akkor is. szerintem bárhol!
2011. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pesten simán lehet csajozni:) A választék nagyon nagy és sokféle, ha beszélgetsz valakivel és nem jön össze, akkor kicsi az esélye, hogy újra összefuttok valahol vagy hogy ismer oylan embert akit te is és elmondja neki, ezért nem stresszelsz annyira. Sok a szép lány is ott, mikor fennv oltam én is csak bámultam, kb akármerre mentem mindenhol volt olyan, aki tetszett:)



Én meg Somogy megyében élek....most gondold el itt milyen a helyzet. Mindenkivel van közös ismerősöd, kevés ember van errefelé, nem olyan sok mint Budapesten, és nem is sok a szép és értelmes lány...szóval Budapesten könnyebb barátnőt szerezni.

2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pl: Aluljáró
2011. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!