Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lenne, ha volna egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne, ha volna egy fiú, akire számíthatok, aki szeret. Miért nem jön össze? :/ 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ki tudja?Talán rád sem lehet számítani?
2011. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szeretnék segíteni, de sajnos nem tudok. Én meg olyan lányt nem találok, mint amilyen embert te fiúban keresel...:(

21/f

2011. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van csak lánnyal.....

15/F

2011. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
hát talán ha kicsit bővebben írnál magadról:) így elég nehéz, egy képpel megtámogatva könnyebb lenne. Egyszer tuti megtalálod az igazit te is,csak várni kell:) 15/f
2011. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hát.. nem tom mit írhatnék.. alacsony vok, barna, szemüveges..kb ennyi
2011. aug. 8. 22:59
 6/23 Offthewall ***** válasza:

A. Sajnos nem vagy elég szép(ez nem állítás, csak 1 forgatókönyv :D A külső megfog, a belső megtart)

B. Rossz társaságban "keresgélsz", ne pernahajderek vagy még "kissrácok esetleg "kockák" közt nézelődj :D

C. Keveset mozogsz fiúk közt.

Mindháromra van megoldás!:D

2011. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
mert balf@sz vagy! szopjaaaa s osszejon!
2011. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ebböl a kis bemutatkozásból az jön le,h nincs önbizalmad ismerkedni:) nem látod magadban a pozitívumokat
2011. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok csak fiúban.... és lányt szeretnék xD

ebbe vagy beletörődsz vagy teszel ellene...

én sajna beletörődtem hogy nem vagyok olyan aki bárkinek is kéne... és nem tettem ez ellen... te ne ess ebbe a hibába :)

17/f

2011. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mindenki hülyének néz, mert túlságosan szeretek egy bandát. nem tudják felfogni.. am igen, önbizalomhiányban szenvedek :/
2011. aug. 8. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!