Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Nektek milyen pasik jönnek be leginkább külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A cukcsi pascsikák.
2011. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Hailey13 ***** válasza:
100%

nemtudom..:D

aki az átlagnál férfiasabb (sajnos az átlag alatt a justin bieber féléket értem). most leginkább belső tulajdonságok jutnak eszembe, külsőre nem igazán van zsánerem, bár mostanában azt vettem észre, a kék szeműekre hamarabb felfigyelek, pedig eddig egyik "imádottam" se kékszemű volt..:D és a lényeg hogy magasabb is legyen;) bár ez nem nehéz mert én 160cm vagyok.:D

15/L

2011. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

A helyesek, persze ez relatív, mindenkinek mást jelent.Sprtos srácok. A külsőjükre adóak, de nem a "páwa" szerűségek.:)

Belsőleg, hát a megértő,kedves,okos és de nem a gyíkok x)

És nálam a humor is nagyon mérvadó:D

2011. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
kulso nem nagyon szamit,persze bányarém azért nelegyen,de az kb mind1,legyen helyes,amit nagyon szeretek ha a haj igényes,s nem simán hordja a pasi,s nem tusis:) ruha is zinte mind1,picit legyen trendi,nelegyen tolem alacsonyabb én 14 vok kb szeretem ha tolem kicsivel idosebb kb 15,5 16:) belso legyen humoros,okos,vicces,meg az iylen alap h joszivu meg stb stb:D 14/L gondolom te fiu vagy és ezért kérdezted meg a csajokat:)
2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert azt vettem észre, hogy mostanában a lányoknak csak annyi számít, hogy menő legyen, gazdag és jól öltözött.:S
2011. aug. 9. 15:51
 6/31 anonim válasza:
100%
Hm...Külsőre és nagyjából belsőre is a Guns N' Roses volt gitárosa, Slash az ideálom.Természetesen a fiatalabb,mondjuk a '95ös évek beli énje. :))
2011. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
engem az anyagi helyzete nem érdekel. nincs szükségem autóra, motorra s milliós bankszámlára. nekem elég, ha helyes, figyelmes, odaadó és szeret.
2011. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:

Azért az ilyen srácokat keresik kedves,mert azt látják, hogy ez a normális. Vagy hogy mondjam. Szóval egyre több lány hódol a divatnak a fiúkkal együtt és ezért ők egymást keresik. Nálam épp az ellenkezője van. És a legfontosabb, amit egy srácban keresek, az a humor. Ha meg tud nevettetni, az már félsiker. ;)

15:53-as voltam.

2011. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Szerintem egy 14-15-16 éves lányt nem érdekel a pénzed, az max idősebb korukban fogja őket érdekelni, de azt sem hinném:)

Nem minden lány ilyen, nem kell általánosíthatni:/

2011. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Volt egy barátnőm akit nagyon szerettem, erre amikor szakítottunk visszahallottam a barátnőjétől, hogy csak a külsőm meg az ismertségem miatt járt miattam, közben egyáltalán nem szeretett, és röhögött rajtam a hátam mögött. Most ezek után ki az aki még megtud bízni valakiben?:(
2011. aug. 9. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!