Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Nektek milyen pasik jönnek be leginkább külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:36
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
miért tőlünk kérdezed? Itt az a kérdés hogy neked milyen pasik jönnek be! ne mondja meg neked a többi ember hogy melyik fiút választod! Halgass önmagadra! Lányok ti ebbe ne szóljatok bele!
2011. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

Alexa 15 L

Szerintetek a nem túl beszédes pasik milyenek ? Nem is biztos , hogy rosszak !Sőt sok meglepetéssel rendelkeznek .

És szeretni nagyon tudnak . Szerintetek ? Vélemény ?

2011. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

xD utcsó 2 válaszoló!

Ha elolvastátok volna az előzményeket tudnátok, hogy a kérdező nem csaj, hanem pasi.

Képzelem mien cinkes lehetett a kérdezőnek amikor elolvasta a válaszotokat. xD

2011. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
am. kérdezőnek : talán nem az ilyen ribancokra kéne bukni.. (bocsi, ha bunkónak tartasz) de gondolom a te szegény törött szívednek csak a külső kell.. de ha mégsem, akkor viszont bocsi, és hogy a kérdésre is válaszoljak.. ha szeretem elég, ha viszont szeret, és nem csap be. (:
2011. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Legyen vicces(sztem egyik legfontosabb), kedves, megértő, őszinte, udvarias és szeressen nagyon! A külső másodlagos, de természetesen az sem elhanyagolható! Nekem a sportos, de nem túl izmos barna fiúk jönnek be!
2011. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Legyen helyes,szép,és vicces,és előny,ha kockahasa van! :D
2011. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Intelligens és ne legyen ronda. :) Na, nem egy adonisz-ra gondolok :D Legyen közös témánk, legyen udvarias :)


16/L

2011. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Victoria Winchester ***** válasza:
A férfias pasikat, úgy 180-tól felfele. Én a magas és izmos pasikat szeretem, de nem a buta páva parasztokat, hanem aki okos és helyén van az esze!! :P A páva szolis köcsögöket meg egyszerűen utálom, hányok tőlük!! Gusztustalanok!!! -.-'
2011. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

külsőre: rövid vagy félhosszú barna vagy szőke haj sportos,vékony,izmos és legyen nagyon helyes

Belsőre: minenképpen nevettessen meg legyen megértő, figyelmes, romantikus,vagény..:D

2011. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Mazseex válasza:
4. válaszoló, hogy hívnak?
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!