Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Nektek milyen pasik jönnek be leginkább külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
jajj szegényke,az nemjoo,elobb már kb leirtam a 14/L voltam,vannak ilyne csajok sajnos:( de hidd el ha megtalálod tényleg zat akivel rendesen lehet és nemezmiatt kellesz majd,akk eltudod felejteni,s tudsz bizni majd benne:)L/14
2011. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Hát az szerintem akkor egy nagyon fura csaj volt, és a görényebbik fajta x) Hidd el, a legtöbb lány nem ilyen:)

Legalábbis a saját nevemben ezt mondhatom. Amúgy én voltam 15:44 és 15:57 is :)

Am írhatsz privit, ha szeretnél:)

15/L

2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szia, ment a privi!:))
2011. aug. 9. 16:14
 14/31 anonim ***** válasza:
sajnállom,h a volt bnod ilyen volt,akkor csak iylenekre hajtott,én ha valakivel ugyvagyok akkor rendesen,és nem azert mert van vmilye vagy vmi,hanem mert szeretem,nekem is irhatssz privit ha gondolod.L/14
2011. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Lia99 ***** válasza:
szívbajt tudok kapni, ha egy srácnak fülbevalója van, és ráadásul hosszú a haja.! 19/L
2011. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
16:15-ös, neked sajnos nem engedélyezett a privát üzenet, így nem tudok küldeni.:S
2011. aug. 9. 16:20
 17/31 anonim ***** válasza:
minjárt engedélyezem:)
2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Külső:

Legyen nálam magasabb (nem nehéz túlszárnyalni fiúként az én 160 centimet), legyen sportos, kicsit izmos, legyen ápolt, alkalomhoz illően öltözködjön. Nincs külön zsánerem, hogy milyen szem-hajszín legyen, bár régebben mindig a barna hajú, szemű srácok vonzottak, mostanában már nem ez a döntő.

Belső:

Legyen megbízható, figyelmes, udvarias, lehessen vele beszélgetni, legyen közös érdeklődési körünk, legyen humoros, de tudja hol a határ! :)

16/L

2011. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Csak legyen egyszerüen kiegyensúlyozott :) L/15 lesz
2011. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

ez az idézet nagyon idevág..:

Amikor 16 éves vagy mindenkibe beleszeretsz. 17 évesen megismersz valakit akit különlegesnek hiszel.De hamar 18 leszel és túl is vagy az első csalódáson.Mire betöltöd a 19-et megtalálod akit mindig is kerestél. De az érzések gyorsan változnak és 20 évesen újra kezdenél mindent.Legbelül még is tudod, hogy valaki csak rád vár.

Ne izgulj tudom h fájt, ebben a korban sokan átmennek ezen, nem a te hibád semmit sem csináltál rosszul...

2011. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!