Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy évfolyamt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy évfolyamtársamba, de van barátja, és én eleinte beletörődtem, aztán nem bírtam, és megmondtam neki, hogy szeretem, most úgy látom megriadt, de én szeretném meghódítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval másfél éve ismerem a lányt, kezdettől fogva kedveltem csak nem volt merszem belevágni a hódításba, Akkor is volt egy barátja,de utálta, mégis 6 hónapot volt vele,csak mert"szerette".Aztán szakítottak, én nekem meg még mindíg nem volt merszem közeledni,pedig nagyon jóba voltunk, és ragaszkodott hozzám úgy jóbarátként.Aztán pár hétre meg összejött az egyik sráccal az évfolyamból.Engem ez szíven szúrt.Összeroskadtam.De még mindíg jóbarátok voltunk, aztán egyre kevesebb közös óránk volt, én meg nem akartam ott a barátja előtt füzögetni, így szép lassan kiestem a képből.Ma már alig pár órát találkozunk egy héten.Közbe meg teljesen belezúgtam, amire vártam, csak épp foglalt, és már egy éve együtt vannak, de elmondta,hogy csak az első 5 hónap volt nagyon jó,de többet se árult el magáról. Na a lényeg, már nem bírtam és 3 hónap gyötrődés után elmondtam neki hogy szeretem,és azóta ha a barátjával van kerül,de ha ketten vagyunk, meg hiába kerüli a témát burkoltan mindíg fejön, és látom rajta, hogy szenved. Miattam.Úgy érzem megfogtam,még ha csak egy picit is de gondólkodik, fetreng a padon,meg egyebek.Amikór elmondtam neki, hogy szeretem, nem volt rajtam szemüveg, azóta mindíg mondja"Szemüveg legyen rajtad" Elmondta, hogy összejöhettünk volna, meghogy mindíg a szemüvegembe takargódzott, még mostanában is, meghogy flőrtöltünk. De a legfájóbb az, amikór elmondtam neki, az első perbe rávágta, hogy nem reális a dolog.Én meg lehet képzelgek, de reálisnak tartom,csak már egy hónapja itt dedózunk, néha nem szól, néha éppen szó, néha tudun rendesen dumálni.Szóval nagyon ragaszkodik a mostani barátjához(aki engem nem kedvel)és nem tudom, mit tegyek hogy összejöhessünk.
2008. márc. 4. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Huuu ez a szerelem...Istenem de nehez!

Igazabol nagyon nehez volt kiigazodni azon amit irtal azert a lenyeget megprobaltam kihamozni.

Kezdem azzal, hogy en no nemu vagyok es voltam ott, ahol most te -.

En ugy veszem eszre, hogy ez a lany igazabol nem tudja mit akar. Ha nem boldog miert is ragaszkodik ahoz a fiuhoz...?

Tudom, hogy nagyon nagy batorsag kellett hozza, hogy elmond neki, hogy szereted es valoszinu miutan konkret valasz nem volt csak az "elvezem, hogy korulrajonganak" viselkedesmod a lany reszerol, hat ertheto, hogy kicsit nagyon fel vannak tupirozva a szerelmi idegszalaid.

Nekem is volt anno tobb rajongom. Szerelmed targyaval ellentetben en azonban nem jartam senkivel - mert feltem a fiuktol olyan szinten. Viszont tetszett, hogy tetszem, hogy a kegyeimet keresik, mindent megtesznek es nekem semmit nem kell ezert tennem csak egy kicsit mosolyogni es magamnak lenni ami nem volt nehez.

En a helyedben nem flortolgetnek vele tovabb. Nem vennem fel a szemuveget ha nem akarod es kifejezetten tavolsagtartova valnek. Ugyanakkor megmaradna a kedves szemelyisegem ami feltetelezem a leirtak alapjan megvan neked. Igy talan megerti, hogy te nem vicceltel amikor kipreselted nagyon batran azokat a szavakat magadbol es o nemigazan fogta fel, hogy a sziveddel jatszik. ( Ahogy en sem anno. )

Tudom, hogy azt kivanod, hogy egyutt legyetek de a jelek szerint bizonytalan ra az esely.

Tudom milyen az viszonzatlanul rajongani - merthogy igy utolag en is megfizettem azert a 3-4 fiuert ugy mellesleg es megtapasztaltam milyen az szeretni viszonzatlanul.

Szoval hatarozott legy kedves de nagyon kimert. Ha erdekled erre lepni fog, hogy miert is valtoztal. Ha nem hat akkor valahogy tul kell elni a dolgot amire nincs recept sajnos csak az a nagyon kozhelyes ido.

2008. márc. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikór megmondtam neki, hogy szeretem; ismétlem: mondta, hogy nem jöhetünk össze, rögtön épp hogy kimondtam és ő már mondta is hogy nem jöhetünk össze, pláne így, hogy együtt van valakivel. de olyan bizonytalanul mondta, hogy majdnem röhögtem rajta.Aután még kb 5 órát voltunk együtt és nem hogy azután hanem azóta se mondta, hogy ne próbálkozzak.Egyszer viszont sms-t küldtem neki és akkor a sokadik válasz annyi volt" de azért remélem egyértelmű voltam.". és azóta is ha találkozunk látszik rajta hogy feszeng, keresne de nem mer,(olyan zavart lett)és azóta folyamatosan belenéz a szemembe, nem kapja el a tekintetét mint máskor,és mosolyog. Úgy érzem megerősítettem a szerelmüket, de csak a lányon látszik a ragaszkodás az akarás, közbe meg úgyérzem nincs mersze szakítani vele.
2008. márc. 5. 14:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja a kettőjük kapcsolatát nem ismerem, néha említi előttem,hogy lejjebbadta az igényét,már megint, szóval szereti! de én se értem ezt, és nem látom, hogy boldog lenne, Miért nem ad esélyt másnak, ha közbe meg flőrtölget.(de csók még nem volt köztünk)?
2008. márc. 5. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!