Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác. Ő ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Ő ezt nem tudja, jó barátok vagyunk. Volt reggel egy elég érdekes beszélgetésünk. Lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányos a srác...

Azt mondta óvakodjak az olyanoktól mint ő,olyan nem való hozzám mert nagyon rossz tulajdonságokkal bír,idegesítő,stb..

Engem dicsérgetett,milyen szép és normális vagyok,aranyos volt..

Nem értem mit akarhat,érdeklem-e egyáltalán vagy sem..Ha meg érdeklem miért hozta fel hogy olyan mint ő nem való hozzám stb.. ?:/

Veletek volt már hasonló?

Előre is köszönöm! 18/L


2011. aug. 11. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszhetsz neki, de fél belevágni, és azt szeretné, hogy te lépj. Másra nem tudok gondolni ennyiből :D
2011. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden, amit mondott, az önbizalomhiányból fakad. El sem tudja képzelni, hogy te és ő összejöjjetek, vagy hogy te bármit is láthatsz őbenne. Ha mondanád neki, hogy akarsz tőle valamit, akkor nagyon kényelmetlenül érezné magát, és azt gondolná, hogy szívatod. Ha tényleg akarod őt, akkor bizony keményen meg kell dolgoznod azért, hogy el is higgye, hogy van nálad keresnivalója.
2011. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sokat beszélgettünk erről is,én mondtam hogy sose kezdeményeznék ilyen téren...

Megismerkedésünk elején volt hogy hívott találkozni,akaratlanul is elcsesztem mert nem láttam hogy ír és én is pont írtam hogy megyünk városba,még nem tudom..

Ezt is úgy vette hogy nem..De aztán elhívtam városba..

Amikor ott van olyan fura vagyok,bekattanok és nem tudok magammal mit kezdeni..Elég érdekes szituációk jönnek így létre..:)

2011. aug. 11. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!


Én nagyon félek,és nem mernék kezdeményezni,főleg nem megmondani hogy tetszik..:/ Nem is vagyok benne biztos,bemagyarázok magamnak minden negatívat,stb..:/

2011. aug. 11. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet azt várta, hogy megcáfold.. hogy szted jófej meg ilyesmi.. vannak, akik még ezzel a béna trükkel akarják megtudni az igazat :D
2011. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tényleg önbizalomhiányos.

Szerintem kérdezd meg, hogy akar-e veled járni.

2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!