Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok magamnak olyan lányt aki nem cigizik?

Figyelt kérdés
17/F
2011. aug. 12. 17:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én sem gyújtottam ég rá soha és nem is tervezek!17/l
2011. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kedves utolsó!Ennek örülök.Amúgy én még ki sem próbáltam a cigit.
2011. aug. 14. 21:02
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, most komolyan. Ezt miért kell megkérdezni? 1 Honnan tudjuk? 2 Szerinted mennyi az esélye annak hogy nem találsz? Vagy inkább úgy kérdem szerinted van esélye? És mi értelme a kérdésednek? Te meg tudnád nekem válaszolni ezt?: Szerinted találok magamnak a tescoban olyan cipőt ami nem kék?
2011. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg lányt ismerek, magamat is beleértve, aki nem cigizik, soha nem gyújtott rá, mert büdösnek/egészségtelennek tartja.

16/L

2011. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

tegnap 16:30


Jól gondolod, fiatal vagyok még.

És igen lehet szidni hogy nem figyeltek rám a szülők, meg stb.

De elég könnyen bele lehetett rángatni dolgokba, sőt mentem inkább magamtól.Szerettem volna minél hamarabb felnőni és megértetni az akkori szerelmemmel hogy nem vagyok már gyerek.De ez volt az igazán gyerekes viselkedés tőlem.Már a múlté!

Hogy a kérdésre válaszoljak, a kérdezővel hasonló korú vagyok.

2011. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!