Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19-25 közötti, szép és kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-25 közötti, szép és kedves, visszafogottabb lányok, Ti milyen srácok ismerkedési kezdeményezéseit szoktátok elfogadni, milyen fiúknak van esélye Nálatok?

Figyelt kérdés

Akár külső, akár belső tulajdonságokról legyen szó (utóbbiak közé a fellépést, stílust is értve)? Sőt, különösen érdekelne, hogy milyen beszédet, beszédstílust fogadtok szívesen (már túl azon, hogy nyilván bunkóság és alpári szöveg kizárva)?

Köszönöm, ha írtok :)


2011. aug. 12. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Én az olyanokat szeretem akik nem félnek bevallani hogy melegek....
2011. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
visszafogottabbaknak
2011. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
A jóképű és gazdag srácokét. Bunkóság nem számít.
2011. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az utolsó az fiúXD ÉN szivesen válaszolnék de csak 17 vagyok még!
2011. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz kérdés:) Fontos, hogy jó legyen a kisugárzása, én erre nagyon hamar ráérzek. Legyen kicsit visszahúzódóbb, szerény, legyen humora (ha ironikus az csak plusz pont:D), ne próbáljon velem "direkt" kikezdeni, inkább csak barátkozzon, és ha minden jól alakul, akkor pár baráti találkozás után lehet szó randiról (én az ismerkedést nem hív randinak, az részemről szimpla barátkozás, persze a kémiának meg kell lennie). Nagy pozitívum még, ha művészlélek, intelligencia kötelező. Számomra az ápoltság is elengedhetetlen, azonnal megnézem egy fiú kezét, körmeit, fogait. Természetesen legyen udvarias, bunkóság nem előny (és a legtöbb lánynál sem, csak a lúzer pasik szeretik ezt terjeszteni), sőt, szeretem ha régimódi is kicsit, pl. kézcsók, néha hölgyem-nek szólít, ilyenek:) Ezek aranyosak, kicsit viccesek is (jó értelemben persze). Segítse le rólam a kabátot, húzza ki a széket, segítsen le a buszról, stb. Egyszóval én az ilyen régimódias stílusú, lovagias, művészlélek emberkéket favorizálom, de annyi lány van, és mindnek más az ízlése, szóval:)

Az biztos, hogy mindenkinek fontos az ápoltság, hogy ne nyomuljon az illető úriember, csak finoman udvaroljon, legyen okos, de ne kérkedjen a tudásával, és legyen humoros.

Külsőre igazából mindegy, ha megvan a kémia: tetszett már nagyom magas, nagyon vékony (kifejezetten sovány) srác is, mert nagyon aranyos volt, és szép volt az arca (szerintem). Tetszett már tipikus "férfiállat" külsejű férfiú is, magas, széles váll, izmok (nem kigyúrt, hanem "használt" izmok), hosszú haj, markáns arc, kardozott (hagyományőrző volt, igencsak szexi sport szerintem:). Szóval a külső szerintem mindegy.

Mondjuk utólag visszagondolva a hosszú hajú pasik mindig is bejöttek:)


20/L

2011. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csak legyen illedelmes, kedves, ápolt... És egyéb ilyen dolgok, amiknek alapból kéne jönnie, de sajnos nem mindenkinél van így... :)
2011. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
59%
Hát én az ED hardy szagú BMW-s Fogékszeres aranyfuxos partyvillás homárokat szeretem
2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Utálom, ha egy pasi:

- hőbörgő, nagyképű

- túl feszes nadrágot hord

- nem fizet a nőnek ha valahova mennek

- folyamatosan káromkodik

- ittasan azt sem tudja magáról, hogy kicsoda

- túl szőrös

- bunkó a nőkkel

- uralkodni akar rajtam

- lusta

- ostoba, buta, tudatlan

- rondák a fogai

- tiszta pattanás


Szeretem, ha:

- van kisugárzása

- összeszedetten öltözik

- ápolt

- őszinte

- szexin mosolyog

- nőként bánik velem

- komoly témákról is lehet vele beszélgetni

- nem tart egyszerre több barátnőt

- van autója (valami jó)

- gazdag, vagy legalábbis nem olyan csóró, hogy ne tudjon elvinni valahová


etc

2011. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

20L: nagyon köszönöm a válaszodat!

IGazából még azt is megjegyezném, hogy jópár kritérium alkalmasint az én esetemben is stimmel :D

Köszi még egyszer!

2011. aug. 23. 23:04
 10/18 kuktaberci ***** válasza:
14%
"kézcsók, néha hölgyem-nek szólít, ilyenek:)" te nyomi lehetsz.
2011. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!