Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi nektek a női szépségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi nektek a női szépségideál?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénföggő:) valakinek a plázacicák jönnek be, valakinek a szolídabb, visszafogotabb megjelenésű lányok (pl nekem). azért fontos hogy egy lány adjon magára és ápolt legyen .sztem minden mellékes, a külső, a haj, szem, kinézet, ha értelmes, aranyos, és kedves az illető:)
2009. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Az álmom (bár tudom, hogy ilyen szinte biztosan nem létezik, dehát álmodozni lehet, no) : magas (180+ cm), sportostól átlagosig terjedő alkat, hajból vagy Kleopátra-frizura, vagy pedig valóban hosszú (hátközépig vagy lejjebb), kis, feszes mellek (teljes testalkattal arányosan értve), hosszú lábak. Személyiségre kedves, aranyos, értelmes, stb., szereti a metal zenét (azon belül is főleg a sympho-t és a power-t), érdeklik a nyelvek, valamint a régi mitológiák éppúgy, mint a legújabb dolgok.


No... Mint mondtam, álmodozni lehet. A kérdés meg ugye amúgyis erről szólt. :)


De egyébként teljesen mindegy, nyilván nem kell a fent leírtaknak MIND megfelelni egyszerre, bőven elég, ha már csak egy jelentősebb részük is megvan. Ilyenek pedig már szerencsére igen szép számmal akadnak, úgyhogy teljesen jó. :)

2009. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ideálom. A számomra szép nőt akkor találom meg, ha megismerem. A barátnőm pont ilyen, megláttam, megismertem, megszerettem.
2009. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Néha komolyan nem értem az embereket. Most mondják már meg, kérem, az illetékesek, hogy mi a fenének kellett lepontonzni??? (Második vagyok) Nagyon kíváncsi volnék rá.
2009. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak és kizárólag a Szőke, Kék szemű nők tetszenek. Ha pedig egy kicsit olyan svéd úszónős, akkor az a tökéletes. (Ilyen barátnőm van és tényleg tökéletes).
2009. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Barna haj szem, picit barnás bőr, alacsony - kb165-170;kis mellek, feszes popsi, aranyos mosoly, picit elkényesztetett(:P)


A másik meg kék szem, szőkésbarna(neeem szőke) középhosszú haj, középmagas - 165-175- kis feszes mellek, feszes popsi, aranyos mosoly szép arc és picit nyávogós, elkényesztetett.Nekem ezek az ideáljaim :P:$:D

2009. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:)),oki:D
2009. ápr. 14. 18:24
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Nekem ez a csaj valami hihetetlenül bejön...aki tudja a nevét az légysziiii írjon *.*

2009. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem sem meretre megy.Elsosorban legyen noies,édi es a legfontosabb szamomra h megismerjem es ha ezek utan megtetszik akkor az idealis ;)
2009. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát én most leírom, hogy néz ki a lány, akit szeretek, mivel nekem ő az ideális szépség.

Átlagosnál talán valamivel alacsonyabb, szemüveges, szőke lány, szép szabású arccal, és gyönyörű kék szemekkel. Ráadásul van neki valami egyedi bája is, ami talán a legnagyobb szerepet játszotta abban, hogy beleszerettem.

Nekem ő a szépségideál. Persze nem azt jelenti, hogy másfajta lányok be sem jönnének, de most nem tudok másra gondolni, csak rá.

2009. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!