Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nyerhetem még el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerhetem még el a szerelmét?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerek egy lányt, tegnap kicsit (tényleg keveset) ittam és később msn en szerelmet vallottam neki mert úgy vettem le hogy tetszem neki.

Viszont olyan választ kaptam tőle hogy: "sajnálom, nem fog menni:$...".

Retteneteset hibáztam hogy elmondtam neki, udvarolnom kellett volna még neki hogy belém szeressen.. (Így azt érezheti hogy túl egyszerűen megkap ezért nem is érdeklem őt szerintem..)

Szerintetek mit csináljak? Mondjam meg neki hogy valamiért csak leírtam de nem érzek iránta többet barátságnál? Teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek hogy a legtöbb esélyem legyen nála.

Tapasztalt fiúk és lányok válaszát várom, 2 órát tudtam aludni mert mindig csak rajta járt a fejem :S

14/F


2011. aug. 16. 17:05
 1/9 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy csak meg akartad b*szni.
2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen ne igyál, bocs ezt muszáj volt leírni.

Szerintem hagyd az egészet, mintha meg sem történt volna, talán célozgass, hogy mittudomén..gyenge pillanatod volt aznap..

Aztán beszélgess úgy vele mint azelőtt, aztán ha elfelejtődik próbálj neki udvarolni és akkor majd meglátod mit szól hozzá.

2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem mond meg neki ,hogy felejtse el amit mondtál
2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 conTroll válasza:
a kulcsszó, kloroform! elkábítod és ... a többit találd ki.
2011. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még tegnap mondtam neki hogy felejtse el amit most írtam..oké köszi a válaszokat.
2011. aug. 16. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :D ha nagyon akarod, akkor udvarolj neki tovább, ha nem akkor itt vagyok neked én :)



TrollCore Community - makosteszta36

2011. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 conTroll válasza:
maki és az ő meleg énje XD
2011. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kis makikám :D:D:D
2011. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mákos-> Nem vagy normális! :D
2011. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!