Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen az álomférfi?

Figyelt kérdés

Mármint kinézet meg tulajdonságok.

Légyszi kort is irjatok.


2011. aug. 16. 23:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

külső nem különösebben érdekel, de azért ne legyen notre dámi toronyőr... :)

tulajdonságok: humoros, megértő, társasági, tiszteljen és SZERESSEN! :)

2011. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
52%

Külső:

Nagyon magas, 190 cm felett. Barna a haja és vagy barna vagy kék a szeme. Borostás. Rövid a haja, de nem kopasz. Férfias kisugárzása van. Kicsit mackós,az izmokra nem bukom. Ízlésesen és férfiasan öltözik (nem drága ruhákra gondolok, csak férfias öltözékre, nem csilli villi szarokra). Természetesen ápolt is :)


Belső:

40 év körüli (bár nem tudom, ezt ide kell sorolni?), intelligens, nagyon jó humora van. Szórakoztató, érdeklődő egyéniség. Szereti az állatokat, és szereti a munkáját, jó is benne,nem nyafog örökké.

Felőlem cigizhet és az sem érdekel, ha sörözik, de a kábítószerfogyasztást és az alkoholizmust nem vagyok hajlandó elviselni.

Legyen kulturált (ez majdnem kimaradt) :D



Na álmodj királylány :)

22/N

2011. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 szamóca.. ***** válasza:
nekem kevésbé kifinomult és szentimentális felfogás jutott... álomférfi? mint egy rocksztár, tetoválással mindennel. hűséges, elviseli a f*szságaim, van humora, van élete, és beleférek az életébe. nincs olyan beszűkült képe a párkapcsoaltról, hogy lépten-nyomon egymás fenekébe kell másznunk.
2011. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
kűvül Hulk, belül Adam Sandler
2011. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
A csajok csak a pénzre mennek ugyhogy ha gazdag vagy akkor van csajod is bármilyen csúnya vagy.
2011. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

najó, nem akarok mindig képeket keresni, leírni, szóval megcsináltma ezt a képet, és mivel mindennap van 100 ilyen kérdés ezért mostantól ez lesz! :D


[link]


14L

2011. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:24


Milyen laza elvárásaid vannak... a tipikus , legyél Brad Pitt :DD

2011. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

ezek nem "Kötelező elvárások"

az álomférfiét kérdezte, tehát azt írtam le akiről álmodozok, éés ugye hát az álomban minden határtalan.. nem azt jelenti hogy aki nem ilyen akkor annak nincs esélye..

2011. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
ez úgymond a "TÖkéletes pasi" számomra
2011. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Belső:

értelmes, humoros, okos(legalábbis valamilyen területhez értsen), művészlelkű(zene, film, színház, vers...), megértő, magabiztos, de néha gyengéd, ne lógjon állandóan rajtam, ne legyen unalmas


Külső:

Jared Leto, Leo Dicaprio, Johnny Depp, Jensen Ackles, Ryan Reynolds-félék simán jöhetnek

2011. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!