Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képesek lennétek km-eket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek km-eket utazni egy olyan személy miatt akit interneten ismertél meg?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel kb 1 hónapja ismerkedünk neten, mindketten nagyon bejövünk egymásnak, kamerán is láttuk már egymást. Mindketten tisztában vagyunk azzal , hogy ha közelebb lennénk egymáshoz akkor működne a kapcsolatunk. Már lassan ott tartok hogy szerelmes leszek belé, de nem merem magamnak se bevallani mert nem tudnánk gyakran találkozni, és interneten pedig nem lenne az igazi. :S Mit gondoltok erről? érdemes lenne legalább havonta elutaznunk egymáshoz? Vagy hagyjam ezt az egészet?
2011. okt. 5. 11:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én teszem is jelenleg, illetve a barátnőm is értem. nálunk működik már egy ideje.
2011. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Én már volatm így, egy másik városból jött el az enyémbe személyes találkára... Kiábrándító volt, teljesen más volt, mint ahogyan neten megismertem... Külsőleg is, belsőleg is.

Képeken sokkal jobbnak tűnt... Élőben meg kifejezetten csúnya. Bárcsak én is ilyen fotogén lennék. :D

2011. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

első: Nálatok mégis mekkora távolságról van szó? Mert köztünk 198 km, 2 óra 13 perc van! :/

második: Nah az kellemes lehetett mikor megláttad. :D Lehet hogy photoshop-ot használt! :)

2011. okt. 5. 11:13
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér. ha meg nem válik be, akkor fogd fel úgy, hogy egy jót kirándultál :)
2011. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Igen, egy próbát mindenképpen megér, de (és nem elrettenteni akarlak) az ilyen kapcsolatok élőben a legritkább esetben működnek olyan olajozottan, mint neten (többektől hallottam és saját tapasztalat is). Erre azért készülj fel.
2011. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
úgy 150 km :-( 3 év alatt volt amikor tudunk együtt élni hosszabban, most a heti 2-3 nap amit együtt tudunk tölteni.
2011. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hm, 150km.. az sem kevés.. :( Hát igazán nem tudom, lehet hogy egyszer fogunk talizni, és remélem élőben is bejövünk majd egymásnak.:)
2011. okt. 5. 11:51
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha ő az igazi akkor mindent meglehet oldani!

Az ész és a tapasztalat azt mondja hogy a távkapcsolat semmiféleképpen sem jó!!!Havi egy csak szenvedés...Nekem heti egy is olykor kevésnek tűnt!!!

Ja és annyit beszéltek interneten ,hogy a valóságban mondanál valamit neki utána nyomnál egy enter-t! :)

Bele se kezdj,mert abból csak fájdalmaid lesznek!Sorry! De ez az igazság!!!

2011. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk csak 70 km volt... Ma már a feleségem :-)
2011. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Azt mindenképpen javasolnám, hogy találkozzatok, ismerjétek meg egymást személyesen!

ha nem is lesz belőle olyan szintű kapcsolat, de kialakul egy egy nagyon jó, komoly barátság az néha többet ér, mint egy szerelem...

2011. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!