Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma vegre megint talalkoztam a felenk sraccal. Meglepett, mert puszit is adott, amikor udvozolt. Csak nekem. Szoval azt hiszem, hogy az nem kerdes, hogy bejovok neki, mert ha csak szimplan baratsagos lenne, akkor mindenkinek adott volna.

Kesobb, mivel mar korabban beszeltunk a Harry Potter-rol, megkerdeztem tole, hogy meg mindig tervezi-e megnezi. Es ekkor jott a csalodas. Azt mondta, hogy mar letoltotte, mert tul sokba van a mozijegy. Ami igaz, szoval ezt megertem, csak egy mondattal keresztul huzta a szamitasomat. Szoval elegge csalodott lettem. De elovettem a legedesebb mosolyomat, es kozoltem vele, " mivel mar beszeltunk rola, arra gondoltam, hogy egyutt is mehetnenk. De most miattad mehetek egyedul" mindezt mosolyogva.

Nem igazan tudommar, hogy mit csinaljak, mert most arra gondolok, hogy csak elegansan lerazott. De ha meg nemjovok be neki, akkor minek ad puszit amikor udvozol?

Vegso megoldaskent az jutott eszembe, hogy irnek neki egy uzit, ugyanis most vagy egy hetig megint nem fogom latni. valami ilyesmit- neked mi a kedvenc helyed a varosban? Nekem a kozeli erdo, sokat szoktam arra setalni. Te szereted a termeszetet? Mert talan elmehetnenk setalni egyet, ugyanis szivesen megismernelek jobban. valami ilyesmit irnek.

Ismetlem egy felenk sracrol van szo. Ez igy milyenmegoldas? nekem valahogy tul ramenosnek tunik, de arra gondoltam, hogy a szabadsagom elott kuldenem el, mert ha nemet mond erre is, akkor nem ego annyira.

Ha ez nem jo, akkor orulnek nemi javaslatnak is, hogy mit tegyek. koszonom.


2011. aug. 17. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen srác?előzmény?

Amúgy ha nem érdekled annak két oka lehet(kiderült hogy nem érdekeld..én biztos nem mondtam volna ilyet..szerintem 1500Ft nem sok.de ha le is töltötte..mert azért havi 50ezrem nekem sincs mozizásra:D de meghívhatott volna magához hogy együtt nézzétek meg.)

Szóval a srác vagy b*zi vagy te vagy csúnya.(ez célzás arra hogy rakj ki képet..Amúgy korod?

2011. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klaudiazz válasza:

Hát figyelj én 2 dolgot raktam össze:

-félénk+nincs pénze=egy séta tali,beszélgetés és kérdezz ré mosolygósan ,h. miket szeret(persze csak olyanokat kérdezz amiket te is szerec)

és ha megkérdi miért?:O

(és hidd el meg foglya kérdezni)

akkor csak mond az igazat ,h. mert neked ez teccik vagy mit tom én:)


SOK SIKERT!!!



ui: a szívesen megismernélek jobban az egyértelmű szó= nagyon bejösz...

2011. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak igy tovább! Jo uton vagy! Ezt folytad! Viselkedj természetesen. A többi magától jön.
2011. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuckers te adsz csunya lanyoknak puszit? Nem hiszem.
2011. aug. 17. 17:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy egy helyen dolgozunk, csak o altalaban delutan, es csak nagy neha helyettesit reggel. Es ezert volt fura, hogy csak nekem adott puszit amikor megjott. Ha szimplan baratsagos az ember, akkor mindenkinek ad. Meg egy munkahelyen nem szokas az ellenkezo nemu kollegat puszival koszonteni.
2011. aug. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!