Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a korombeli srácok egyáltalán nem érdeklődnek irántam?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimat, kortársaimat szinte soha nem érdekeltem úgy, mint nő, csak mint haver. Jól elvagyok, elhülyülök velük, de semmi több. Pedig elvileg nem vagyok csúnya, az idősebb srácoknak sokkal inkább bejövök.

19/L


2011. aug. 17. 21:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Annyi az egész hogy jól kell kinézned,laza stílus.És kész. Ha ez megvan és még mindig nincs semmi,akkor meg annyira magabiztos vagy hogy elbizonytalanodnak... Ha mondjuk beszélgetni akar valaki veled (fiu), akkor hivd félre ahol kettesben vagytok,vagy ahol kevesen vannak.... (nálam általában ez jön be) sok szerencsét
2011. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kapitány_úr ***** válasza:

Egyébként, ha linkelsz egy képet, vagy írsz a személyedről konkrétabb infókat, lehet, hogy használhatóbb válaszokat fogunk tudni adni. :3


Ez a kérdés olyan, mintha megkérdezted volna, hogy "miért fáj a hasam?" - szövegértés/fogalmazás powa' ;)

2011. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Képet ide nem szeretnék feltölteni, max. privátban. Konkrétabb infóként nem igazán tudom, mit írhatnék... alapjában véve barátságos, közvetlen vagyok, de nagyon kevés az olyan ember, akit igazán közel engedek magamhoz. Nem járok el minden hétvégén bulizni, de azért néha szeretek kimozdulni a barátnőimmel. Az osztályom nagy része - úgy gondolom - jófejnek tart és legtöbbjükkel jól kijövök. Viszont a fiúk sosem nőként néznek rám.
2011. aug. 26. 20:20
 14/19 Kapitány_úr ***** válasza:

Céltudatos vagy? Vezető egyéniség vagy?

Mennyire vagy - szerinted - okos?

Soha senki nem közeledett feléd, vagy csak az osztályodban/iskoládban lévők?

Mesélj valami szituációt fiúkkal, ami - úgy gondolod - jól bemutatja a fiúkkal való kapcsolatodat?

Azt írtad, hogy az idősebbeknek bejössz: ő velük pl. mi a helyzet?


(1 képet küldhetsz privátban, ha gondolod - de valami olyat, amin átjön a karaktered)

2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Céltudatos vagyok, de egyáltalán nem vezető egyéniség. Az okosság elég relatív dolog, vannak dolgok, amik nem mennek olyan jól, de persze erősségeim is vannak. Mindent összevetve szerintem átlagos tanuló vagyok. De, sokan közelednek hozzám, de szinte sohasem a saját korosztályomból, inkább huszon-és harminc évesek. Velük nagyon jól el tudok beszélgetni, kimondottan ismerkedő szándékkal is szoktak megközelíteni, illetve talán furcsa lehet, de van 2-3 jóval idősebb férfi ismerősöm is (40 év felettiek), akikkel nagyon bensőséges a kapcsolatom és nagyon jól megértjük egymást (persze egyáltalán nem szerelmi vagy szexuális értelemben, mindannyian családosak).

Az osztálybéli fiúkkal kapcs. szitura gondolsz? Pl. elbeszélgetek velük sok mindenről, a suliról, a tanulni valóról, továbbtanulási tervekről, néha mellettük ülök 1-2 órán is, hülyülünk. De szünetekben, nyáron egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Viszont néhány osztálybéli csajjal folyamatosan kekeckednek, mindig keresik a társaságukat, velük tartják a kapcsolatot is sulin kívül. Ők azok, akiket nőszámba vesznek.

2011. aug. 26. 21:09
 16/19 Kapitány_úr ***** válasza:

"kapcs.", "1-2 órán", "el tudok beszélgetni",

Istenem, végre egy ember, aki tud magyarul írni! \0/

(ezt bevezetem a kincses kalendáriumomba :D)

...


A céltudatosságod milyen formában nyilvánul meg az iskolában, beszélgetésekben, stb.?

Nem szoktad úgy érezni, hogy az éppen aktuális társaság középpontjában áll a te - hogy is mondjam - világod, mint téma? Illetve, hogy néhány lány szeretne-e rólad példát venni?

Nem feltétlenül az a "gond" (amit már az első oldalon a tinédzser fiúkban csalódott, kissé feminista, húdeérett nők elpuffogtattak), hogy a fiúk ekkor még éretlenek hozzád képest, hanem, hogy a határozott céljaiddal, az önálló életviteli formáddal nem tudnak mit kezdeni. Sokkal inkább tisztelnek téged, felnéznek rád, ami persze egy párkapcsolatban sem jelent problémát, de tisztelet és tisztelet között is van különbség. És ez nem _az_ a fajta.

Másrészről viszont megkérdezném, hogy miért fontos ez a "korosztályosdi" neked? Gondolod, hogy nálad idősebbek nem tudnának boldoggá tenni? Efféle kapcsolatban volt-e már részed?


(megjegyz.: én is hasonlóképp' állok, csak fiúban :D)

2011. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hmm. Nem is tudom, ilyet még nem vettem észre, hogy én lennék a téma, vagy hogy rólam akarnának példát venni (és nem is igazán tudom elképzelni). A céltudatosságom talán abban is megnyilvánul, hogy egész más irányban szeretnék majd továbbtanulni, mint az osztályom 90%-a (közgázba járunk, és szinte mindenki ezen a vonalon szeretné folytatni a tanulást), vagy hogy pl. nagyon szeretek énekelni (és tanulok is, egyre komolyabban), néha fellépek sulis ünnepségeken, rendezvényeken is, de én nem abban a stílusban, ahogyan rajtam kívül még 5-6 feltűnési viszketegségben szenvedő csaj teszi, hogy csak amiatt csinálják az egészet, hogy mindenki őket bámulja kis miniszoknyában, ők meg előadhassák magukat, miközben tehetségük... hát nem sok van a dolgokhoz.

Egyébként nem azért érdekel a dolog, mert úgy gondolom, hogy nem tudnék kapcsolatot kialakítani idősebbekkel. Egyszerűen látom, hogy a barátnőimnek egytől-egyig koruk béli a barátjuk, mikor pedig én megismerkedek valaki idősebbel, mindig megjegyzik, hogy ők nem tudnák magukat elképzelni egy pl. 30 közelében járó férfivel. De komoly kapcsolatom még nem volt így.


A válaszokat köszönöm mindenkinek, akik segíteni próbálnak/próbáltak :)

2011. aug. 28. 19:34
 18/19 Kapitány_úr ***** válasza:

Óistenkém, hát még énekelsz is? Milyen stílusban? :D


A "segítséget" pedig ...hát szívesen; nézd, szerintem az a "gond", amit leírtam.

(egyébként képet tényleg küldhetsz, ha gondolod)

2011. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen :D Könnyűzene leginkább, ha zenesulis fellépés van, akkor komolyzene is.


Jól van, küldök képet priviben. :)

2011. aug. 29. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!