Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hova menjünk? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hova menjünk? És hogyan hívjam el, mit mondjak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Eufrozina, lenne kedved ma agy holnap kicsit sétálni a parkban/tónál/ligetben (stb..)?


Étterem/kávézó/GYROS-os/fagyizó elsőre nem a legjobb szerintem.. (Ugye ott már feljön ki/mit fizet, és amíg nem vagy bisztos a dolgodban, ne költs rá pénzt..)

2011. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd le fiú vagy-e vagy lány,mennyire,honnan ismeritek egymást,hány éves vagy...úgy egyszerűbb segíteni :)

20/L

2011. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17/f
2011. aug. 19. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 17éves vagy már akkor szerintem vagy annyira kreatív, hogy kitalálj valamit. Egyébként a lányok azt szeretik, ha különlegesnek érzik maguk, tehát nem a sablondolgokat.

Első randira jó a sima séta, meg a kávézó, de szerintem ezeket mindenki unja. Vagy dobd fel valamivel(tehát egy olyan kávézóba viszed, ami valamiért "különleges"/más) vagy vidd olyan helyre ahol biztos a nevetés/szórakozás. (vidámpark stb.) -bár utóbbiakat nem 1. randira ajánlom.

Legyél kreatív találj ki TE valamit.

Én a barátnőmmel néha olyat csinálok, hogy erdőbe megyünk, nem viszünk magunkkal semmi mobilt, se hasonlót, és hagyjuk hogy eltévedjünk. :D Nem érdekel merre megyünk, meg semmi, csak szórakozunk. -Általában koszosan térünk haza meg fáradtan, de én mindig úgy érzem "ez életem legjobb napja".

2011. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
direkt eltévedtek az erdőbe XD
2011. aug. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!