Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác és sztem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác és sztem én bejövök neki. Nem tudom, hogy kezdeményezzek vagy várjak?

Figyelt kérdés

Légyszi aki jártas ebben kérlek segítsen.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. aug. 19. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne..a srác meleg.És Zoofil is..közösült egy kecskével:D
2011. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem várj hátha majd ő kezdeményez...
2011. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majd ő kezdeményez ha akar de ha elég bátor vagy hozzá akkor ne habozz mert sztem ugyse fog amilyen puhapcsű barom
2011. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd kezdeményez ha akar...


Ha meg nem, 90 évesen a halálos ágyadon lehet, hogy visszagondolva az életedre bánni fogod, hogy nem kezdeményeztél, de ez a te dolgod, de ne feled, azoknak az időknek (végre) vég, hogy csak a srác kezdeményez(het)!


Amúgy mennyi idősek vagytok?

2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő 14 én 13 éves vagyok :)
2011. aug. 19. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor minden érthető! Kezdeményez, nem fogod megbánni, ha meg igen, akkor viszont nem fogsz reménykedni, így jól jössz ki a dologból!
2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő félénk és nem mer kezdeményezni, ezért kezdeményezz te! Sajnos a fiúk ennyire tutyimutyik, várják, hogy a szájukba repüljön a sült galamb. Veszíteni nem fogsz semmit.
2011. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahha értem..ilyenkor úgy kell kezdeményezni hogy r*bancosan öltözzkötsz és mással közösülsz..mondjuk egy kecskével:D

Na jó..normális választ írok mert már 25 törölt válaszom van és nem karok bant kapni:D

Tedd irigyé másik fiúval.

2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Te egy nagy barom vagy hát persze minek is vesztegetem rád az időm. Egy olyanra akit mindig ki fognak közösíteni csak a béna bandák fognak befogadni és lehet hogy huszonévesen az utcán fog csövezni.

Jó lenne ha bannolnának.

2011. aug. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!