Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne van a pakliban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne van a pakliban, hogy bejövök neki, kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam,focimeccscet nézni,és ő is volt két haverjával, pont mellettem ültek le. Aztán azt hallottam,hogy olyanokat mondott neki az egyik haverja,hogy "menjél már, ne légy gyáva" és akkor ő erre azt válaszolta,hogy "hagyjál már,biztos te is voltál már az" többször is összeakadt a tekintetünk,egymásra mosolyogtunk. Vége lett a meccsnek,felálltam és elindultam haza,akkor is hallottam,hogy mondja neki a haverja "na most,menjél most".. De nem jött oda:)


Pár osztálytársam balhézott utolsó óra előtt, megyek a teremhez,látom mindenki ott van,hát ő is ott volt. Épp ránéztem,ő is rám nézett,egymásra mosolyogtunk,aztán rá pár másodpercre odajött hozzám( de én épp akkor nem figyeltem)megfordultam és ott állt mögöttem,és megkérdezte,hogy szombaton megint megyek-e a meccsre?:) Mondtam,hogy jah. Aztán megint elmosolyodtunk..



A napokban néha észre vettem,hogy figyel,de mikor észre vette,hogy én észrevettem,hogy figyel,akkor elkapta a tekintetét vagy elfordította a fejét,volt mikor direkt úgy csinált mintha észre se vett volna.. Ma össze vissza mászkált,látszott rajta,hogy ideges,ha ránéztem,olyan furán elkapta a tekintetét.. Rá egy óra múlva jött felém a folyosón, én néztem őt,ő is engem,és rám köszönt,hogy Cső,én meg vissza köszöntem,hogy helló,olyan más lett utána látszott rajta,mintha megkönnyebbült vna.


Próbáljak meg,most én kezdeményezni?Van esély rá,hogy ebből lesz vlmi? Ő 14/F Én 15/L


2011. jún. 3. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

én a helyedben beszélnék vele!:) tetszik neked (is)???ha igen hát rajta!elég egyértelmű mi a szándéka:))tetszel neki!:) beszélgess vele hát ha sikerül valami:)


drukkolok nektek!:)

2011. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem is tetszik:)


Oké,összeszedem a bátorságom:)


köffi:)

2011. jún. 3. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
De édes.:D Én srác vagyok, és tudhatom, hogy kb. 95%, hogy tetszel neki. Holnap ügye szombat, megy mecsre, és használj ki minden lehetőséget hogy kezdeményezz. Rendesen nyomulj.:D Lehet, hogy szégyenlős lesz, de hidd el, NAGYON nagyon jól tud esni, én már csak tudom. Hajrá :)
2011. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia kérdező!

Nem akarlak elszomorítani,de nekem is ez volt,de engem a saját meccsére hívott és teljesen személyes dolgokról beszélgettünk,ő bejött nekem,de neki a barátnőm tetszett,szóval ez igazán semmit sem jelent,de az is lehet,hogy odáig van érted. Bocsi,ha megbántottalak/elszomorítottalak.

2011. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó:semmi baj,tudom,hogy ez is előfordulhat.:)
2011. jún. 3. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj felé jeleket, néha te is menj oda hozzá dumálni, kérdezd meg tőle nem menne e veled meccset nézni:D
2011. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pippantsd le oszt meglátjuk
2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rá köszönnék én,meg odamennék hozzá dumálni,csak gyáva vagyok :S meg folyton a haverjaival van.:S Most is ő köszönt rám olyan félénken.
2011. jún. 7. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia én is ilyen helyzetbe vagyok..,próbálj más fiukkal beszélgetni előtte és akkor mégjobban kijön belőle a harci ösztön,hogy a srác előtt, megszerezzen téget:P Az jó ha féltékeny lesz mert akkor annál jobban megakar kaparitani:)

És ne aggódj,biztos bejössz neki:) Majd ha sikerült irj:D

2011. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!