Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz ha 10. -ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha 10. -ben megbukik egy lány?

Figyelt kérdés
A kérdés nem épp a témakör része de a lány aki megbukott nagyon tetszik, asszem beleszerettem, engem nem zavar hogy bukott mert nem hülye, értelmes lány, szép is, csak nemtudom mit szólnának hozzá a szüleim ha vele járnék. Egyenlõre nem úgy tünik hogy járna velem, de szerintem lenne esélyem. Érdemes kezdeni vele?
2011. aug. 20. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miből és mennyi tárgyból bukott meg :D
2011. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazából nem kérdés csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, én 17/f, ő 16/L
2011. aug. 20. 19:12
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől és évfolyamtól függetlenül nem olyan dolog, amire büszke az ember. De nem ez alapján kell párt választani, úgyhogy ez ne legyen akadály, ha őt akarod. Az meg főleg ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak. A szüleidet meg neveld meg.
2011. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fizika kémia tesi (nem egy dagadt lány még csak nem is molett, csak nem járt be tesire)
2011. aug. 20. 19:13
 5/20 anonim válasza:
De ez miért a szerelem-szex rovatban van?:))
2011. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is utáltam mindhármat :D És most még egyetemre is elkísért mind a három -.- Ám ha szereted akkor nag yívből lekakilod hogy megbukott...
2011. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik szedd fel. A szüleidnek meg nemkell dicsekedni vele hogy megbukott.
2011. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az elég gáz hogy 3 tantárgyból bukott.... nekem még az is gáz hogy matekból buktam, és ez az első ilyen dolgom. valahogy nm jött össze. de 3 tantárgyból megbukni... főleg tesiből, amihez nagyon sok mindent nem kell tenni hogy elérj egy 2est :"D buta volt hogy nem járt be
2011. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Fizika, kémia nem könnyű tantárgyak de ha megbukott belőlük akkor tuti nem matek 3-mas...= nuku életkép =semmi életre való tudás...
2011. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát én soha nem tanultam 1 percet sem, és szar tanuló voltam, de az érettségim jobb lett, mint hugomnak aki rommá tanulta magát, és év közben is jó jegyei voltak...
2011. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!