Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőre milyen képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre milyen képet érdemes feltölteni, ami jó benyomást kelt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is olyat, amin épp hánysz egy bokorba -.-
2011. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam... olyat amúgy se csinálok :D
2011. aug. 21. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
amin látszik az ánuszrózsád :)
2011. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalább egy nem túl régi, de inkább új, friss normális arckifejezéssel látható se nem túl alul-, és se nem túl felül exponált arckép (nem tükörbe fotózva, hogy a vaku elvakítson mindent és a fejed helyén csak egy fénycsóva látszódjék).

Aztán jó ha van még egy egész alakos kép, amin lábtól fejig látszol, de olyan, amin látni is lehet téged, tehát nem a szomszédos domboldalon állva készült a kép nagylátószögben amin Te éppen csak egy kis pontként látszol.

Ezen kívül ha lány vagy, jók még a fürdőruhás képek (én ffi.-ként szeretem az ilyeneket). Ezek mind növelik a levélforgalmat - persze csak lányok esetén.

2011. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

...vagy melletted egy SLR Mercivel ;)

Hidd el, az nagyon bejönne!

2011. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Lehetőleg olyat, amin más drága kocsija, vagy háza előtt pózolsz rózsaszín pólóban és napszemüvegben. Bemutatkozó szöveghez pedig célszerű olyan dolgokat írni, hogy mekkora király gyerek vagy és, hogy mennyi pénzed van. A helyesírásra nem kell ügyelni, de fontos, hogy mindenféle idióta hangulatjelekkel rakd tele az írásaidat.
2011. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cody78 ***** válasza:
Pózolj pénzzel, mercivel...
2011. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 megax ***** válasza:
Olyat ami téged tükröz. Én pl ha olyan képpel találkozom amin a lány össze vissza hajlik a blúza szétvan gombolva a hasáról felvan húzva a póló stb.. szóval azokat szoktam kihagyni. Párt keresek nem qrvát :) Persze nagyon szépek tudnak lenni az olyan képek is de én úgy vagyok vele, hogy azt majd a hálószobában.
2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!