Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresöre nincsenek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresöre nincsenek is rászorulva a lányok?

Figyelt kérdés
társkeresön a lányok 99%-a azt mondja, hogy poénból/unalombol/kiváncsiságbol regisztrált fel. Én fiu vagyok, 22 éves, én 3 évnyi depresszio miatt regisztráltam fel, mivel nincsenek lány ismeröseim, a hétköznapokban nincs lehetöségem lányokkal lenni (nőmentes iskola)...és mivel nem vagyok elég szép/izmos/magas igy a szorakozohelyeken is teljesen levegönek néznek a lányok.
2011. szept. 8. 16:00
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
a lányok nem nagyon érik be a valoságban elérhetö min 10-20-30-40-50 udvarloval...nekik tökéletes kell, amit majd azt gondoják társkeresön megtalálnak.
2011. szept. 8. 16:03
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha nem szükségkielégítés miatt regisztrálnának fel, nem is regisztrálnának, és akkor nem társkereső, hanem homoszexuális vágyak beteljesítését szolgálná az ilyen randiportál :D
2011. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
hát pedig hidd el, hogy annak reményében jön fel oda sok lányok, hogy ott majd JOBB pasit találnak mint amilyeneket csettintésre megkapnának a való kis életükben, környezetükben.
2011. szept. 8. 16:13
 4/34 napietus ***** válasza:
pedig ez elég buta gondolkodás szerintem. amelyik lány a való életben nem tud olyat találni, aki számára tökéletes, az így még kevésbé fog.
2011. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
hát persze, hogy nem talál, ellenben arra jo, hogy mégjobban elkeseredjek töle, hogy ott egy csomo szép lány és semmit se lehet velük kezdeni, mivel nincsenek rászorulva a társkeresöre.
2011. szept. 8. 16:47
 6/34 napietus ***** válasza:
ja, azt nem kell elhinni, az a parasztvakítás része. lehet, hogy szépek, de valamiért csak nincs pasijuk...amúgy unaloműzés miatt ide regel az ember meg a facebookra, nem társkeresőre. szóval nem kell mindent elhinni.
2011. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
pedig mikor azt látom, hogy az összes valamire valo lány utoljára valamikor nyár közepén lépett be...ez nem jelent mást, minthogy mégsem voltak rászorulva a társkeresöre. ja meg látom, hogy többszáz elolvasatlan levelük van.
2011. szept. 8. 16:58
 8/34 A kérdező kommentje:
pedig mikor azt látom, hogy az összes valamire valo lány utoljára valamikor nyár közepén lépett be...ez nem jelent mást, minthogy mégsem voltak rászorulva a társkeresöre. ja meg látom, hogy többszáz elolvasatlan levelük van. csevegöre sem akarnak jönni, akkor mégis mit várnak?
2011. szept. 8. 16:58
 9/34 napietus ***** válasza:
lehet, hogy megtalálták a párjukat közben. végül is erre lettek kitalálva ezek az oldalak, nem? szóval elérték a céljukat és már nem foglalkoznak az üggyel.
2011. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
érdekes....én egész nyáron a love.hun csüngtem annak reményében, hogy egy lánnyal tudok találkozni, de ennek a legkisebb esélye sem merült fel, mármint hogy eljöjjön találkozni velem valaki. én nem értem , hogy mi a rosszbajt kell csinálnom, hogy eljöjjön velem egy lány. már nagyon el vagyok keseredve, hogy képtelen vagyok megoldani egy ilyen hétköznapi feladatot.
2011. szept. 8. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!