Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet egy majdnem 18éves srácnak arra egy nála idősebb csajjal járjon vagy csak lefeküdjenek?

Figyelt kérdés
18éves leszek lassan, és rájöttem hogy az idpsebb nők jobban vonzanak mint a kislányok. olyan 25-30éves nőkről van szó, szerintetek mennyi esélyem lehet? szereti azt egy 25-30éves nő ha egy 18éves srác nyomul rá? ha igen, legyen félénkebb tipus vagy magabiztos ?
2009. ápr. 15. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég kevés.
2009. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztésére még találsz idősebb nőt, de komolyabbra nagyon ritka!
2009. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor csak sex-re mennyi esély van :) nemvagyok szűz
2009. ápr. 15. 22:21
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Most szerinted bárki tud pontos százalékot írni? :D
2009. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha optimista vagy akkor 75%... te akarod ő meg vagy akarja vagy nem, az pont 75. :D :P

(Lehet lepontozni, nem bírtam kihagyni. :D)

2009. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én 24 éves vagyok, és engem abszolút nem érdekelnek a fiatalabbak. Nem mintha bajom lenne velük, de ennyi évesen sokan már családot alapítanak (mint én is) gyerekre vágynak, és sok esetben még tanuló a 18 éves, így erre semmi esély. Meg szerintem még a bulizáson jár az agyuk és csaponganak. Párom is idősebb mint én vagyok,sokaknak ad egy biztonságot ez.

2009. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
értelmes válasz esetleg? azt hogy mennyi esélyem lehet nem százalékban vagy számokban szeretném tudni, csak igy engedte feltenni a kérdést ....
2009. ápr. 15. 22:32
 8/15 A kérdező kommentje:
(22:32)Igen köszi, kb ilyesmi válaszokat szeretnék
2009. ápr. 15. 22:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De különben nem is a kor számít, ha ilyen korúakkal szeretnél ismerkedni akkor ajánlom a chatet vagy társkeresőket, ha viszont van egy konkrét kiszemelt aki ilyen korú, akkor mindenképp inkább mutatkozz felnőttnek, legyél határozott (semmiképp sem nyomulós), ne te beszéld rá magadra, hanem ő neki hiányozz és ő akarjon megismerni. Szerintem esélyes mindenképp van, minden az első benyomáson múlik, és azon hogyan alakítod a későbbieket.
2009. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatomból kiindul azt mondom, hogy ha tényleg akarod, akkor elég sok.

kicsit körbe kell nézni internetes tárkeresesőkön és meglesz az eredménye...

2009. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!