Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma két hete randiztam egy lánnyal, akit egy társkereső oldalon ismertem meg. A randi jó volt nekem is és ahogy később leírta, ő is jól érezte magát. Azóta telefonon és leveleken keresztül tartjuk a kapcsolatot. Gond csak annyi, h ha én nem keresem, akkor ő nem. Nem azt várom, h fusson utánam, de kicsit lehetne érdeklődőbb is felém. Randizni múlthéten nem tudtunk, mert más programja volt (ahova nem is kérdezte, h vele menjek-e, jó oké, annyira még nem ismerjük egymást), ezen a hétvégén szintén más elfoglaltságot talált. Azért lennének jók a hétvégék, mert mindketten dolgozunk hétköznap és egyébként 60 km köztünk a távolság (ami szerintem nem durva).

Olyan válaszokat nem kérek, h keressek mást, mert nekem ő kell és más nem érdekel!!!

Azt se mondanám, h napi rendszerességgel zaklatom telefonon, de néha azért jó hallani a hangját és hiányzik. :$ Mondjuk ezen a héten kétszer telefonáltunk, akkor is szinte semmiről nem tudtunk beszélni, mert fáradt volt. Ha nem akar tőlem semmit akkor elmondhatná, felnőttek vagyunk már mindketten, de nem küld el, de ugyanakkor magához se édesget. Tényleg nem tudom mi legyen. Most pár napig pihentetem a dolgot, megvárom ő keres-e majd magától, de azt se akarom, h azt higgye nem érdekel már és azért nem keresem.

A "beszéld meg vele" válaszokkal ne jöjjetek, mert egyelőre nem tudom, h h hozzam fel neki a témát, de ötletek jöhetnek. ;)


Bocsi ha hosszú lett.


2011. aug. 21. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, ezt én sem kedvelem, amikor ilyen egyoldalú az érdeklődés, lehet, hogy annyira nem fogtad meg a csajt, mert egyébként tuti hívna meg érdeklődne irántad, de lehet csak idő kell és megszeret téged. Meg lehet tényleg nagyon fáradt és azért nem hív.


Ahány nő annyiféle. :D

2011. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp el kellene jutnod vele egy következő személyes találkáig.De azt már kérdezd meg tőle a hét elején,kedden,de maximum szerdán,hogy mit csinál pénteken-szombaton este.Kérdezd meg tőle,lenne-e kedve veled elmenni valahova?Vagy valami programra?(most vannak szüreti fesztiválok,sörfesztiválok is országszerte,vagy esetleg moziba,kirándulni,akárhova,vagy csak beülni egy étterembe vacsorázni!).Ha véletlenül azt mondja,hogy nem ér rá,akkor egyből kérdezz rá,egy következő dátumra telefonon.Ha pedig érzed a hangján,hogy bizonytalan stb,akkor egyértelműen hanyagold...
2011. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az első hétvégi randit követő héten kétnaponta telefonáltunk, de már a randin is mondta, h hétvégén nem fog ráérni. Elment arra a dologra, csütörtökön beszéltem vele utoljára (egész hétvégés rendezvény) és akkor mondta is, h nem fog tudni telefonálni. Én különösebben nem firtattam, h nem visz-e magával telefont, vagy, h annyi ideje sincs, h "szia, megérkeztem, jó a buli, puszi"... :( Péntek-szombat-vasárnap ott volt, és utána kedden válaszolt (tehát a múlthét kedden), akkor is azért, mert felhívtam (ugyanis levélre nem reagált, de láttam, h elolvasta). Felhívtam (kedden) mondta, h nagyon jó volt a hétvége, de nagyon fáradt is egyben, még nem sikerült kipihennie magát. Szerdán írtam neki egy mailt, mert ha fáradt is, akkor elolvassa majd akkor amikor nem fáradt. Benne volt, h egy hétvégi randi alkalmas-e neki. Szerda reggel küldtem el neki, szerdán egész nap nem reagált se írásban se szóban (de láttam, h elolvasta). Csütörtök este hívtam fel hét körül, ő kinyomott, mondván nem alkalmas, majd fél tízkor hívott vissza: "azért akartalak felhívni, mert megígértem és nem akartam eltűnni, de nagyon fáradt vagyok..." nehezen találta a szavakat és nem reagált a randis levelemre sehogy se. Péntek-szombat nem kerestem (múlthét) és ő sem sehogy, vasárnap reggel írtam rá egy sms-t, h akkor ma tudnánk-e randizni? Visszaírt, h bocsi nem, a barátokkal megyek valahova (nem firtatnám hova). Most vagy így van tényleg, vagy csak le akar rázni nem tudom. :(

Pedig az első randin olyan aranyos volt, csomót sétáltunk, beszélgettünk. Miután pedig hazaértem, küldtem neki egy sms-t, h megérkeztem, minden rendben és utána rá rögtön felhívott, h épp most gondolt rám, h épségben hazaértem-e. Ez olyan jól esett. :$

Mondjuk nem mondanám,h ez, vagy az előző hétvégi programja ne olyan lett volna, ahova ha akarja én is elkísérhettem volna, de nem akarta én meg nem akartam ráerőszakolni magam. Programot nem gáz szervezni, csak úgy tűnik ő nem akar velem lenni...vagy én legalábbis úgy érzem. :(

2011. aug. 22. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!