Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ilyen érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ilyen érdekes szituációban?

Figyelt kérdés

Mész az utcán elsétál melletted egy fullos csaj, utánafüttyentesz erre megfordul:

Kutyának nézel vagy rigó basz*ta az anyádat???


2011. márc. 31. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a duma!! =DDDDD

Ezt megtanulom! =D Jól mondta =D

2011. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is olvastam valahol de szerintem szenzációs :D Én is bevetem majd :D
2011. márc. 31. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Hmmm...nem is tudom...ha egy fütty után ilyet kérdeznék,akkor minden bizonnyal lek*rváznának.Na azt nem tudnám elviselni.Az agresszív véleménycsere után pedig lenne egy kis bunyó...

Inkább csendben maradok,és próbálok nem foglalkozni vele.


De ha valaki kipróbálja,akkor leírhatná a "következményeket"!:)

2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha egy fullos csaj ilyet visszaszól egy hapsinak az egy 5-10 percig lefagy mint a Windows és köpni nyelni nem tud xD
2011. márc. 31. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges.:)Én nem vagyok "fullos",ezért gondolom velem nem lennének olyan elnézőek,hogy csak lefagynak.:D

De jó duma tényleg.:D

2011. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Arra szerintem készülj fel hogy ha ezt megjátszod akkor a füttyögős csávó az utána talán még szóba akar elegyedni veled.
2011. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem egyébként, hogy ezért miért k*rváznának le valakit, és hogy hogy kerülne a képbe a bunyó... Oo

Vagy újabban megverik a pasik azt a nőt, aki nem ugrik a füttyszóra, vagy mi? Lemaradtam volna?? :)

2011. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én ezt a szitut kb úgy képzelném el, hogy a csaj után füttyentenek. A csaj meg áll vissza se fordul elmondja a monológot és tovább áll. Simán megmerném csinálni hacsak nem tartanék attól hogy a mai világban valaki kést döf a hátamba xD
2011. márc. 31. 22:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy csaj így reagál egy füttyentésre, az eszméletlen ostoba és közönséges viselkedés. És még az is lehet, hogy tényleg k*rva :D Nekem is volt már ilyen példa, hogy füttyögtek utánam, de én nem reagáltam semmit, mentem szépen tovább... nem még ilyet visszaszólni, amibe trágár duma van :D szerintem ez gáz egy nőtől :)
2011. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fütty=Jól nézel ki

Rossz csajokra nem füttyögnek.

Ha fütyülnek neked, akkor örülj neki, jó csaj vagy.

2011. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!