Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendes, visszavonult lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszavonult lány. Hogy nyerjem meg magamnak?

Figyelt kérdés
Totálisan belezúgtam egy lányba, csak az hátráltat hogy ő inkább olyan magának való típus. Csendes, nem beszél sokat, szűk a baráti köre, és még soha nem volt semmiféle kapcsolata.Amikor nagy ritkán szóra bírom, remek társaságot nyújt, de ez csak ritkán fordul elő. Hogy kelthetném fel az érdeklődését? 16/F
2011. aug. 21. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
sorsoláson és talán nyersz
2011. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hol találkoztál vele először?

Hány éves?

Neve? (csak keresztnév, és nem kötelező)

Osztálytársak vagytok-e?

2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Puhítsd :)
2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Sok-sok türelemmel.
2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
komolyan nem értem mi értelme az ilyen csíra válaszoknak
2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Manci néni bőrzekéje válasza:
100%
Tudd meg mi érdekli őt, hogy van-e valamilyen hobbija és próbálj meg vele arról beszélgetni. Egyébként sok oka lehet, hogy nem olyan közlékeny...
2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vaagy kockáztass!

Legyél az ellenkezője és hidd el hogy nyert ügyed lessz(saját tapasztalat)!

Legyél egy KEDVES rosszfiú!!!

2011. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 WhiteLabel ***** válasza:
19%
rakd ki neki az asztalra a dákód.
2011. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sok erő, kitartás!

bírd szóra minden helyzetben!

nekem is megtetszett egy leányzó, aki ilyen kis csöndes, nagy baráti társaságban ott ült, mert a bátyja is ott volt, de egy szót nem szólt senkihez, és hozzá sem senki, nekem viszont megtetszett a kinézete.

elkezdtem beszéltetni, az elején még nagyon nem volt neki kényelmes a helyzet, mindig korán lezárta (legalábbis próbálta) a "beszélgetést", de én nem hagytam, olyanokat kérdeztem, amire csak hosszan tud válaszolni.

a végén már ő is élvezte, és eléggé megnyílt nekem.

hajrá!

2011. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csendes, visszahúzodó lány voltam. mindigis olyan pasik érdekeltek igazán, akikkel első alkalommal eltudtam beszélgetni, nem pedig eröltették, és jófejek, jóképűek is voltak emelett:)
2011. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!