Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22-32 éves hölgyek! Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-32 éves hölgyek! Adnátok esélyt társkeresőn egy ilyen kinézetű férfinak? Kép lent!

Figyelt kérdés

Szóval ez vagyok én: [link]

Csak őszintén, nagyon gázul nézek ki?


2011. aug. 21. 22:50
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
60%
Nem vagy az esetem. Viszont teccik ez a kicsit mackós beütés.:D
2011. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
Nekem szimpatikus vagy,olyan kedves kisugárzásod van.Bár ezt a kérdést nem nekem tetted fel,mert még csak 20 vagyok:)
2011. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy megláttam a képet, nekem egyből Kevin James jutott eszembe, imádom nézni a sorozatát (Férjek gyöngye). Szóval van esélyed. 33 vagyok.
2011. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nagyon is okén nézel ki. A szakállad nagyon jó! Kültéri kép nekem mondjuk jobban tetszene és a nagy márkajelzés a ruhádon talán egy kicsit hivalkodó, de nem hiszem, hogy ezek túlságosan számítanak. Sok szerencsét a társkereséshez, ne aggódj, jól nézel ki :) 29/N
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

" Tudod olyan bográcsos kisugárzásod van :)

Szóval ha ilyen férfit látok végigfut az agyamon az a gondolatmenet, hogy kötényt köt magára egy nyári napon és megforgatja a pörköltet a bográcsban, elrúgja közben a lasztit a kutyának :) "


Ez nagyon ariiiii, én sem értem, miért társkeresőn ismerkedsz, aranyosnak, jófejnek tűnsz. :)

Biztosan van a baráti körödben valami lány, aki tetszik, szerintem simán bepróbálkozhatnál. :)

2011. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 DrBadru ***** válasza:
Egyáltalán nem nézel ki gázul, olyan kis mackós, gondoskodó, vidám, kedves pasasnak tűnsz! Ezekkel simán lehet több önbizalmad, hajráá ;) 23N
2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Tuti nem adnanak eselyt, ugy nezel ki ezen a kepen, mint egy gyoker.

Mar most elmondom neked, h mi lesz.

Akar mit fogsz irni a levelben a kutya nem fog valaszolni.

100%

Az meg, h itt ki mit mondd...mibe, h barmelyikre rairnal, h akkor talizhatunk, mert azt irtad, h adnal eselyt...akkor hirtelen eltunne mind.

2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem néz ki gyökérnek.

Nagyon is férfias, épp ezért tetszik mindenkinek. Tele van a világ ezekkel a barom csilli villi majmokkal, akiket az értelmes nők meg sem látnak.

Végre már valaki, aki nem hasonlít egy selyemmajomra.

2011. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nem adnék esélyt neked...



23/f

2011. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszel. Nem bukom a divatb.uzikra, de te egyszerűen nem vagy az esetem.
2011. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!