Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyik volt a "legkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik volt a "legkellemesebb" -emlékezetesebb- alkalom amikor egy fiu leszolitott benneteket. Ti hogy képzelitek el hogy kéne történnie?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a spontán dolgokat díjazom,és fő a természetesség.

Az egyik kedvenc ismerkedési helyem a BKV volt:)Csomó jó pasival összefut az ember,és nem kell mást tenni csak mosolyogni.

2009. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hat engem egyszer buszon avval szolitottak le h kersz csokit? es addig meg nem is tudtam h ki o nem is lattam:p azota is joba vagyunk:) szerintem ez igy jo volt:p de mindenkinek mas az elkepzelese:)
2009. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy vegzos a suliban azt csinalta,hogy elem allt,megfogta a kezem,a szemembe nezett es megkerdezte hogy van e baratom..mondtam h nincs....erre o : regota vagyom rad,kerlek legy az enyem, :D :)) en mosolyogtam majd hagytam h megcsokoljon....lehet h ez a story kicsit nyalas...de nekem bejott... ;) 18/l
2009. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14:39-es :D áhh :D ez hihetetlen ,hogy valaki ilyet bevállal :D végülis aki mer az nyer :) a ti esetetekben legalábbis:D

klassz ^^ grat hozzátok

2009. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!